Wpis z mikrobloga

#sokowirowka #soki #sok #gzw
O kuhwa Mirki. Marzyłem o takim sprzęcie. Ostatnio ktoś skomentował wpis o sokowirówce, że ma w domu taką. Nagle sobie przypomniałem dzieciństwo. Szybko do piwnicy. Jest! Szybkie myju, pomarancze. O jakie to pyszne! Ona ma z 40lat i dziala! Dziękuję Ci mirku, ze mi o tym przypomniałeś! Nawet nie wiedziałem, ze to robi soki! Super sprawa! Zupełnie inny i lepszy smak niż te ze sklepów! Ale sie jaram:)
desygnat - #sokowirowka #soki #sok #gzw
O kuhwa Mirki. Marzyłem o takim sprzęcie. Os...

źródło: comment_8itqQARXc1peXVHBIzVMq9k2q6hB64gE.jpg

Pobierz
  • 33
@desygnat: zaraz się dowiesz, że przez to że nie kosztowała 3k, grzeje się jak reaktor i zabija wszystkie witaminy a Ty pijesz bezwartościowy sok ( ͡º ͜ʖ͡º)
też taką miałem kiedyś, szkoda że się popsuła spadając z blatu
@RRybak: Tez jest blender:) w lecie będę z niego korzystam do koktajli:)
@ladzik: Ehh mam nafzieje, ze przejdzie ustawa zabraniająca robienie soków bez zezwolenia bo co raz wiecej amatorów pcha sie w ten sport( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wnocy: Mam jeszcze pare antyków. Wszystko dziala xd ale o tym sam zapomniałem. Pamiętałem tylko te przyciski, a wlasnie jakiś Mirek mi to przypomniał i uświadomił do czego
@desygnat: jak dużo hałasu robi? i jak dużo jest mycia po wyciskaniu? radzi sobie z twardszymi owocami czy warzywami (np. burak)? widziałam u rodziców w piwnicy podobną i zastanawiałąm się nad przygarnięciem
@desygnat: Brawo ja, właśnie ogarnęłam, ze przecież mam to samo tylko się nazywa "predom mesko" xD I mamełe zgubiła gdzieś ten górny element, mam sam blender kielichowy i właśnie w nim mamełe zawsze robi placki ziemniaczane, spróbuj-bardzo szybko mieli :D
@Madlen_: Po weekendzie dam Ci znać, ale z marchwi robi to i z burakiem sobie da rade :) dość glosne jest, ale szybkie. Sa dwie prędkości. Spróbuj i jak sie nada to wwz rodzicom. Szkoda kupować cos nowego. Moje 3 dzieci obsluzylo wciągu 40 lat;p a te nowe? Podobno krócej wytrzymują:)
@Yankumiii: Wlasnie mam końcówkę do bendera i mlynek do kawy. Co za sprzęt! :)
@mich_al: Szukaj w piwnicy!
desygnat - @Madlen: Po weekendzie dam Ci znać, ale z marchwi robi to i z burakiem sob...

źródło: comment_5MfHrKRGTP45wr1G3cGlK20UWfrOc61n.jpg

Pobierz