Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu w #elitedangerous mamy kilka ciekawych wydarzeń społecznościowych.

Dostępne dla wszystkich:
- dla wszystkich Bounty Hunterów jest dostępna misja polegająca na ochronie górników palladu w systemie Varati- trzeba się zapisać do tego wydarzenia na stacji Thompson Dock.
Jest kilka miejśc w których możecie zarobić swoje bounty w systemie, wszystkie około 25 000 sekund świetlnych od stacji
Varati BC 6: High RES i HAZ RES
Varati BC 7: HIGH, MED i LOW RES

- dla tych których walka nie interesuje, wolą kopać i zbierać range w handlu dostępna jest misja polegająca na kopaniu Palladu w systemie i dostarczenia go na stację Thompson Dock

Dla tych którzy są pilotami federacji i mają rangę 5 i wyżej - Chief Petty Oficer dostępna jest misja polegająca na dostarczeniu Computer Components do Stevenson Base w systemie Beta Hydri. Materiały te potrzebne są do wybudowania nowego niszczyciela klasy Farragut dla prezydenta Zacharego Hudsona - będzie w stanie przewieść na swoim pokładzie kilka Federal Corvette. Ciekawym smaczkiem w tym wydarzeniu jest to że osoba która dostarczy najwięcej komponentów będzie mogła wybrać nazwę dla nowego statku.

Oczywiście za uczestnictwo w danym wydarzeniu otrzymujecie bonusy w postaci ekstra CR w zależności od zaangażowania i Tiera który osiągniemy jako społeczność :)
  • 7
@Kofi: myślisz, że ktoś kapujący w takim tempie jak ja (czyli ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ogarnie to w jeden niedzielny wieczór? te eventy dla posiadaczy DLC, czy dla wszystkich? jakieś dobre FAQ?
13 godzin latania, a ja wiem tylko jak się strzela i jak zajebiście wygląda kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)