Wpis z mikrobloga

Spędziłem tu ponad 6 lat. Zarejestrowałem się skuszony geekowsko-nerdowską atmosferą portalu. Dzisiaj wydaje się to dziwne, ale Wykop 5-6 lat temu poszerzał horyzonty. Można było czerpać stąd naprawdę wartościową wiedzę. Była to wiedza dość hermetyczna, taka nerd only, ale była.

Przeżyłem fale polityczne, nie zrażałem się napływem kwejkcontentu.

Ale dzisiaj muszę powiedzieć dość. Przez te 6 lat utożsamiałem się w pełni z tym portalem. Byłem bardzo aktywnym użytkownikiem, głównie w kwestii komentarzy.

Teraz jest mi po prostu wstyd za bycie częścią tej - za przeproszeniem - społeczności. Dlatego robię klasyczny #emoquit. #oswiadczenie

Niech Wam zboże lekkim będzie.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@valdo: i twierdzisz że na wykopie nie ma głosów jak Twój? Są ale nie zaprzeczysz, że na zachodzi ogarniętej części emigrantów żyje się lepiej i spokojniej niż w Pl. Chyba tego nie zmyślają?

Pracować, żeby do czegoś dojść trzeba wszędzie, ale to chyba ameryki nie odkrywa.
  • Odpowiedz
@babisuk: Są, ale są w zdecydowanej mniejszości. Ja już chyba za stary jestem na takie młodzieńczo-naiwne podejście do życia.

Oczywiście, że na zachodzie ogarnięci ludzie zarabiają więcej niż w PL (sam mam w UK kumpla po architekturze i kosi kosmiczny hajs). Ale nie ma co ukrywać, że w tych kilku milionach emigrantów, specjalistów jest mniejszość. Oraz faktem jest to, że mit mlekiem i miodem płynącej Wielkiej Brytanii stworzyli "zmywakowcy", a
  • Odpowiedz
że zarabiam 150% średniej krajowej, moi dwaj młodsi bracia osiągnęli podobny sukces w życiu


@valdo: Bez urazy, ale 150% średniej krajowej to nie jest sukces ani jakiś wysoki poziom.
  • Odpowiedz