Wpis z mikrobloga

@Ginden: 5 sędziów wybrało z PIS, a 10 PO jednak można powiedzieć że pisowskich jest 2 bo reszta zmieniła poglądy.
@Tamerlan: Bo wywołał działając we własnym interesie, pisząc dla siebie nielegalnie ustawy od 2011 i dając je Komorowskiemu by ten dał je sejomowi do przegłosowania,
s17.postimg.org/72igk1n3z/NewBitmapImage.png
www.senat.gov.pl/prace/senat/posiedzenia/tematy,419,1.html

Rzepliński w Senacie "Ustawa która pisaliśmy nie trafi ponownie do TK" a nawet jeśli to nie będziemy sędziami we własnej sprawie ~ kontekst.
@Godny: im nie przegadasz, te trolle interpretują fakty, tak by im pasowały do widzenia świata.

Dobrze, że w realnym życiu ich nie spotkasz bo te neuropki stąd to w większości przegrywy ;)
@Godny: Problem jest taki, iż z działalnością Rzeplińskiego nic nie jest nie halo.

Nadto manipulujesz:

Rzepliński w Senacie "Ustawa która pisaliśmy nie trafi ponownie do TK" a nawet jeśli to nie będziemy sędziami we własnej sprawie


@Godny: Mowa jest o sędziach wybranych z naruszeniem prawa. Na co Rzepliński mówi: Wyłączą się.

Za manipulacje w iście goebbelsowskim stylu nagroda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucił bym


@Godny:
te trolle interpretują fakty, tak by im pasowały do widzenia świata.

@Partyzant91: jestem prawnikiem w jednej z największych korporacji w Polsce. Na sprawę TK patrzę z punktu widzenia profesjonalisty, który ocenia sprawę z punktu widzenia obowiązującego nas prawa. Moja ocena nie odbiega od tej, którą prezentują wszystkie ośrodki prawnicze w Polsce. Może to z tobą jest coś nie tak, a nie ze mną? Przeszło ci to przez myśl?
@Partyzant91: Skąd pomysl ze TK jest wrogi? Bo nie dziala jak piesek PiSu? Bo orzeka? To jest wrogość? Będzie przyjazny jak będzie spelnial żądania, tak to wrog? Brawo PiS, zajebista optyka w postrzeganiu świata.
Szkoda ze caly świat prawniczy, polski i zagraniczny jasno twierdzi ze to PiS leci w #!$%@?, ale dalej sie oszukujcie :)
@Krisskow: up^^. Przestań proszę żyć w swoim zamglonym świecie. Prawnicy są bardzo mocno podzieleni. Cały świat zagraniczny mało mnie obchodzi. Czyje zdanie ma mnie obchodzić? USA na których wojnach gineli nasi żołnierze a w ogóle nic nam nie dało, nawet zdjętych wiz? No pytam się co ci dali za darmo? Czy UE, po pierwsze żeby nałożyć jakieś sankcje na Polskę musi to przejść głosami wszystkich państw co by było nie możliwe
Te argumenty fanatyków już obalałem na forum Wyborczej


@Godny: #!$%@? mnie to obchodzi. Nie zrobiłeś tego tutaj. W zasadzie to nigdzie pewnie tego nie zrobiłeś, tylko palujesz wiplera sam sobie.

bez wyzwisk

i robisz z siebie debila


@Godny: #logika60grzawpis

Jeśli twoim zdaniem Rzepliński wchodzący do sejmu jako poseł Nowoczesnej i Platformy który z nimi dyskutuje


@Godny: Rzepliński nie jest posłem żadnej z tych partii. Usuń konto.

"Wyrok TK nie