Wpis z mikrobloga

Panowie i panie, mam pytanie co do #bahatti #csgo
Myślimy, żeby dodać odznaki typu "najbardziej skuteczny better IEM Katowice", "największa wygrana" itp.
Wołam listę i słucham państwa.
Komentarze i pomysły mile widziane.

Czy dodać system odznak?

  • Tak 52.7% (39)
  • Nie 17.6% (13)
  • Bez znaczenia, i tak nie zwracam na to uwagi 29.7% (22)

Oddanych głosów: 74

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mdfk: Ja to bardziej bym pomyślał co zrobić jeżeli ktoś już nie ma za co obstawiać :) Nawet dobrym sposobem według mnie jest rozwiązanie jak w pokerstars, że jak stracisz całą gotówkę to możesz za free dodać sobie fundusze. Jak tam początkową sumą jest 1000 monet i stracisz je to doładowywuje ci się 1000. W tym wypadku by było to 100. Chyba dość zrozumiale to wytłumaczyłem dla nie kumatych.
  • Odpowiedz
@danon189: Myślimy nad tym. Nie chcemy automatycznie dodawać komuś kasy, bo będzie grał na zasadzie "obstawie wszystko i tak przywrócą", myśleliśmy o czymś na zasadzie resetu raz na jakiś czas (3, 7 dni) i wtedy przywracałoby kasę do 100$ ale też usuwało całą dotychczasową historię i odznaki.
  • Odpowiedz
@mdfk: Może jakoś ze 5 juro na 10-30 minut czy coś w podobnie. Może jakieś bardzo proste mini gierki żeby jakoś było że tak łatwo nie ma i jakoś trzeba sobie zrobić. I wtedy np. można grać co 5-10 minut lub możesz sobie grać ale przy 100$ się zatrzymuje i gierka jest niedostępna i odblokuje się tylko jak znów stracisz wszystko. Próbuje wymyślić jakoś uczciwy sposób na £$€.
  • Odpowiedz
@danon189: Dzięki za opinię ;).
Proste minigierki wymagałyby dużo czasu na implementacje (tyle co na całą apkę pewnie), więc raczej nie. Myśleliśmy już też tak biznesowo, że po prostu użytkownik może obejrzeć raz dziennie reklamę i dostanie 10$.
Ogólnie mocno myślimy nad tym, żeby użytkownicy nie tworzyli nowych kont gdy im coś nie pójdzie. Zastanawiamy się też co zrobić gdy w grze będzie za dużo kasy, bo każdy użytkownik to
  • Odpowiedz
@mdfk: Z tymi reklamami to nawet dobre. Może za ocenę samej aplikacji może być kilka $. Może codziennie by były jakieś losowania na 50$ czy coś. Na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi.
  • Odpowiedz
@danon189: Dobry pomysł z tą oceną aplikacji, taki mały bonus dla wszystkich a dla nas dobry boost. Nie chcemy za bardzo rozdawać kasy w grze, ale to wydaje sie spoko opcja.
  • Odpowiedz