Wpis z mikrobloga

Siemanko ludzie. Za 2 miesiące matura, trzeba troszkę podkręcić tempo. Myślę, czy nie wspomóc się jakimiś nootropami czy czymś o podobnym działaniu. Brałem kiedyś noopept z powdercity (kupiony na allegro w zastępczym opakowaniu, niby smak i zapach się zgadzał, ale możliwe, że to było jakieś lewe ( ͡° ʖ̯ ͡°)) i w ogóle na mnie nie działało, żadnych efektów. Co polecacie na poprawę procesów poznawczych/motywacji, coś nowego, czy zaatakować noopept po raz drugi? No i przede wszystkim: skąd kupować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#noopept #narkotykizawszespoko #nootropy #mozg #smartdrugs
  • 16
@soszu: #!$%@? to pójdę na ustną z pola. Matę bym jakoś wcześniej chciał ogarnąć.

Albo zjarany. Poważnie nad tym myślę. Ponoć mam wtedy gadane ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Djoki: do nauki podstawka noopept+alcar, do tego możesz dorzucać inne rzeczy

jak potrzebujesz podbić kreatywność i fluencję słowną na polski to aniracetam przed egzaminem
@Wave: w aptece w polsce ogólnie sprzedają tylko piracetam i trzeba mieć na niego receptę, więc tak średnio

wszystkie srodki wymienione są legalne i nie ma problemów z zakupem ich w internecie czy od prywatnych sprzedawców
@Djoki: skad dobry noopept, probowalem z powder i allchemy i na mnie z stad nie dziala, bralem kiedys z neurogarden i ten zdecydowanie dzialal, jak jest teraz a moze sa jakies ruskie strony skad mozna zamowic oryginalny?