Wpis z mikrobloga

14 marca ruszają zapisy na Tour de Warsaw. Drużynowy maraton dookoła Warszawy. Data wydarzenia to: 14.05 Prolog - 200 km.

Zatem, jak rzecze stare polskie przysłowie, zanim wyruszysz w podróż zbierz drużynę, aby miał kto dać dobrą zmianę. Czy coś.

Drużyna 6-8 osób.
Potrzebny też wóz techniczny, który będzie za nami jechał.
Damy rade się zebrać na mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rowerowawarszawa #szosowawarszawa
Pobierz
źródło: comment_HcUZ0puy2hkbX2BKL58aSMExnecZeLzb.jpg
  • 68
@masash: Bardzo fajny event. Jechałem prolog w ub. roku. 14 kwietnia, a pogoda jak na przełomie stycznia i lutego (pic rel) - stąd też pewnie zmiana terminu w tym roku :) Była też wtedy jakaś grupa na crossach, wyrobili się chyba przed samym zwinięciem mety :)
Bufety na trasie to chyba zbyt wiele powiedziane. Były banany i jeden żel (do tego straszny w smaku :) ). Wóz techniczny z zapasem jedzenia
Pobierz
źródło: comment_PDgH3gbPR7GwG0J3oY0oJAjIncPpcnfT.jpg
@snowak: Pojeździsz z nami kilka razy po 100km i za dwa miesiące dasz radę spokojnie zrobić 200. Poza tym w grupie lżej. W ramach treningu 200km też dobrze byłoby zrobić ale nie jest to konieczne.
@oskar1100: dzięki, ale w tym roku odpuszczam. W maju mam obstawione wszystkie weekendy i nie dam rady tego zmienić. Ale jeżeli macie chęć, to gorąco polecam z nastawieniem na zabawę, a nie samą rywalizację.
@oko_strusia: a ja gorąco polecam auto serwisowe. W trasie 2 razy ratowało nas szybkim serwisem, a ilość jedzenia i napojów które z niego wyjedliśmy i wypiliśmy, na 100% nie zmieściła by się w kieszeniach.
@snowak: