Wpis z mikrobloga

A ja mam pytanie, co to #!$%@? z tym TK się #!$%@?? Pis już nawet nie uznaje konstytucji czy jak? Nie jestem w temacie, może ktoś mi to wytłumaczyć? Szczerze mówiąc to dziś dowiedziałem się, że PIS obsadza swoimi ludźmi stanowiska i daje im nieodwołalne stanowiska przez 6 lat, to znaczy że jak już przegrają następne wybory to taki Kurski dalej przez 2 lata będzie prezesem TVP, a PIS może teraz odwoływać wszystkich jak leci? To następni wybiorą sobie prezesów na całe życie i nikt ich nie odwoła? #!$%@? co się dzieje w tym kraju??
  • 6
  • Odpowiedz
Przecież to jest #!$%@? chore, ja cały czas się smieję, że Stonoga, że kukle, no ale to co #!$%@?ą to jakaś paranoja.
  • Odpowiedz
Jak można było dopuścić do takiego rządu? Osobiście to ta polityka mało mnie interesuje, bo mnie nie dotyka bezpośrednio, ale to jakieś przegięcie jest. Teraz powinna unia #!$%@?ć Polsce sankcje jak ruskim, i może troszkę się pisiorki opamiętają, ale wygląda na to, że walka już przegrana. Oszołomy u sterów, tyle gówna co zrobili w te 3-4 miesiące to historia, PO też machloje i wyjebki robiło, ale przynajmniej cyrków na cały świat nie
  • Odpowiedz
Teraz powinna unia #!$%@?ć Polsce sankcje jak ruskim


@sebnysa: Wypluj te słowa. Takie sankcje zaszkodzą tylko społeczeństwu, nie tym #!$%@?. Jeszcze ten #!$%@? karakan czołgi odpali, to zjeb i ma nierówno.

Mają rząd większosciowy i #!$%@? kto im zrobi. Ile juz burdelu zrobili przez kilka miesięcy tylko...

Ustawą mogą zrobić wszystko, WSZYSTKO- i to wlasnie robią.

Doszli do włądzy bo #!$%@? dziecioroby chciały 500zł, inni głosowali na zbawców od złego PO....
  • Odpowiedz