Wpis z mikrobloga

teraz możesz to co masz mieć za 89,14 z pakietem podstawowym, ew koło 82zl jak trafisz na kumatego konsultanta ;) jeżeli masz komórki w orangu to szansa na dodatkowy rabat :)
  • Odpowiedz
@borysszyc: Zapytaj, może akurat ;) Jak patrzę na stronie, to za internet 100, TV podstawowy bez multiroomu i telefon płaciłbyś ok 120zł (biorąc najdroższy abonament telefoniczny). ;) Ale to wiadomo, dobór osobisty co potrzeba itd :D
  • Odpowiedz
@borysszyc: ja mam światłowód w alfanecie i nie mogę złego słowa powiedzieć, ale z tego co się orientuje na Lisińcu się nie podłączysz. Bardziej radiówka która też jest ok (przynajmniej znam 2 osoby które mają i nie narzekają)
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Usługi działają, internet działa. Ale jest za wolny moim zdaniem i ostatnimi czasy bardzo często mam problem z dostępem do internetu.
@trampek: Właśnie ostatnio Protonet światłowody podłączał na dzielnicy i chyba się skuszę na nich. Musze opinie poczytać.
  • Odpowiedz
@GregPelka: Protonet podpisał i oni kładli na Lisińcu. A bynajmniej w moich rejonach Legnicka, Ruska, Warmińska, Tarnowska.
@OrangeEkspert: Zadzwonię jutro. W razie czego można liczyć na jakiś rabacik od was na hasło "usuń konto"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz