Wpis z mikrobloga

@NieTylkoGry: książki w ogóle, czy może ekranizacje dowolnego świata który powstał przystosowany do innego medium; książki lub gry? Przeczytaj dowolną książkę napisaną na podstawie filmu (taaak, powstają takie twory), a gwarantuję, że gdybyś był fanem jakiegoś filmu #!$%@? przez durną książkę to mógłbyś napisać cały artykuł o tym dlaczego książki są gorsze od filmów. Albo od gier; czytałeś książki na podstawie gier Blizzarda? Przecież to żenujące jest. W podlinowanym artykule (przeczytałem
@Dijuna: już cię lubię. Taki artykuł na siłę żeby się poużalać. Też mi się nie podobają filmy HP, ale żeby jojczyć, że on teraz sobie nie potrafi wyobrażać książki w ten sam sposób w jaki ją widział jak był młodszy? Kurde, niech popracuje w takim razie nad wyobraźnią.
@RoHunter: Ja mogę podać tytuły które w pełni nie wyszły jako filmy, a książki się udały. Raz książka lepsza od filmu, a raz film lepszy od książki, także pisanie że film zawsze lepszy nie jest odpowiednie... Chociaż to co napisałem, też sugeruje, że książki zawsze lepsze, co jest nieprawdą.
Przesadziłem ;-)
@Romantyczny_Roman:

także pisanie że film zawsze lepszy nie jest odpowiednie

Ale ja nie sugeruję, że zawsze film > książka.

Chociaż to co napisałem, też sugeruje, że książki zawsze lepsze

Sugeruje? Raczej bezmyślnie stwierdza:

Zawsze #ksiazki > #filmy.

Chociaż to co napisałem, też sugeruje, że książki zawsze lepsze, co jest nieprawdą.

To po co takie głupoty piszesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)