Wpis z mikrobloga

-Janusz, ile jebniemy rzędów foteli w tym nowym 10 letnim Mercedesie z Niemiec? 10 rzędów?
- Nie Mariusz, #!$%@? 15, więcej pasażerów więcej djengów. 16 nie da rady bo przepisy nie pozwolą.

#!$%@? jak ja nienawidzę tych #!$%@? busów, projektowane dla karakanów. Jak masz więcej jak 170 cm to nie pojedziesz jak człowiek tylko będziesz #!$%@? wciskał nogi w ten #!$%@? plastik przed Tobą. Jeżdżę w miarę regularnie busikiem i PKS. wolę już PKS. może trochę wolniej, czasem śmierdzi starą babą ale można przynajmniej normalnie usiąść!

#gorzkierzale #busy #januszebiznesu ##!$%@? #hejt ##!$%@?
G.....k - -Janusz, ile jebniemy rzędów foteli w tym nowym 10 letnim Mercedesie z Niem...

źródło: comment_tWH2MWn9isatUySrjmGTb9qukfiCYFWG.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
w samolotach to samo


@biczek: czy ja wiem, w 737 ryanaira nie miałem problemu z nogami a mam 187 cm wzrostu więc teoretycznie powinienem ten problem mieć
  • Odpowiedz
Dla mnie najcięższa podróż to 5 rosłych chłopa w BMW e46 trasa 1600km. Siedziałem z tyłu całe szczęście nie pośrodku. Cały czas była walka na łokcie kto łopatki oprze o oparcie...
  • Odpowiedz
@Grishnok: to na zdjęciu to jeszcze pół biedy, najgorzej jak są takie stare SETRY, tam z tyłu jest #!$%@?ście twardy plastik. W ogóle po 10 latach jeżdżenia autobusami uważam, że najlepsze są stare autosany, chociaż czasami by się klima przydała. Ale za to jakie fotele wygodne i ile miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Grishnok: Busy to rak. Milion razy wole pkp.
A i czy każdy busiarz musi wyglądać tak samo? Koszula z krótkim rękawem rozpięta, żeby wychodziły włosy i keta, na głowie kilo żelu i kabura na telefon. Jakiś kodeks etyki zawodowej im to nakazuje czy co?
  • Odpowiedz
@Grishnok: A jechałeś kiedyś na kole? Kolega ok190 jechał na kole tak, że z nogami nie miał kompletnie co zrobić do tego była pólka na rzeczy i głową w to walił na wybojach :.)
  • Odpowiedz