Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniała sytuacja sprzed roku odnośnie wczorajszego dnia kobiet.

Otóż mam koleżankę - taka typowa #logikarozowychpaskow która jeszcze wtedy była z pewnym facetem w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ten piękny dzień kobiet, owa koleżanka spodziewała się prezentu od swojego niebieskiego w postaci zwykłego kwiatka. Jakież było jej zaskoczenie, gdy go nie dostała, a zamiast tego zobaczyła całe łóżko cukierków, różnego rodzaju, które lubiła i było ich naprawdę dużo.
I wiecie co? Hurr durr, - bo jak on mógł jej kupić tyle pysznych cukierków, zamiast kwiatka, że przecież ona chciała zwykłego badyla i nastawiła się na to, a dostała co innego, ogólnie był wielki foch i inba ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Facet chciał być twórczy. No i jak tu dogodzić różowym?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki ##!$%@?
  • 12
@TwojaDziewczyna: Kurde. Co się dzieje z tymi kobietami. Od wczoraj widziałam już kilka wpisów bardzo podobnych do twojego (z tym, że wrzucali je niebiescy), które pokazywały jak ich kobiety były niezadowolone z tego co dostały na Dzień Kobiet. A bo cukierki zamiast kwiatka, a to nie chce kwiatów, tylko kolczyki, a to facet się spóźnił kilka minut bo stał w kolejce po kwiaty itd. A gdzie choć trochę wdzięczności? Wkurza mnie
@seventy_percent: W dupach się niektórym różowym przewraca. Jak mi to opowiadała to ręce mi opadły. Najzabawniejsze i zarazem najgorsze jest w tym wszystkim to, że ona uważa, że on to z pewnością zrobił celowo i jej na złość i nie widzi w tym swojej winy. Ogólnie myśli że zachowała się w porządku ()