Wpis z mikrobloga

@dawik29: no tak... jesli wyrwiesz gniazdo usb to ci kazdy janusz z punktu gsm (z calym szacunkiem) przelutuje nowe. Ale srednio mi sie chce wierzyc, zeby dysponowali czesciami zamiennymi do wszystkich modeli, zwlaszcza tych nowych jak rn3 czy redmi3. Z lektury forum miui wynika ze xiaomi raczej nie sprzedaje czesci zamiennych, ciezko powiedziec skad na ali dostepne sa czesci zamienne i czy nie pochodza z jakis zombie telefonow.
Nie znalazlem nigdize
@PurpleHaze: teraz rozumiem co masz na mysli. a pomijajac kwestie gwarancji? brac czy nie brac? ewentualnie co polecisz o podobnej wydajnosci z bardziej znanych marek? moze byc uzywka.
@dawik29: Ja osobiscie przymierzam sie do kupna czegos xiaomi, czekalem na mi5 ale cena mnie troche rozczarowala, no i dostepnosc telefonu rowniez. Realnie moze za 3 miesiace bedzie mozna go dostac bez problemu.
Ja celowalem w 5" max, bo redmi note z 5.5" jest imho za duzy i do kieszeni i do moich rak.
Kupno rozwazalem w ibuygou ze wzgledu na gwarancje, brac vat itd...

Obecnie jest fajne promo na mi4
@PurpleHaze: jak to jest z tym brakiem vatu w takim razie? jest pewność że nie dowalą podatku? bo cena na ibuygou.com nie dość że niższa niz w PL to jeszcze wysyłka zapowiada się dość sprawna.
@dawik29: oni przesylaja dhl z zadeklarowana wartoscia 20$ mp4 player. Nie wiem czy maja jakis uklad z dhl w chinach ze to przechodzi czy jak, wazne ze przechodzi :)
Oferuja nawet ubezpieczenie od vat za 5% wartosci zamowienia. Czyli musza byc pewni ze klienci go unikaja.