Wpis z mikrobloga

Może wreszcie do ludzi dotrze, że tak naprawdę wykopu nie można brać na poważnie - bo ludzie byli przekonani, że to swojego rodzaju jednak "siła" jest w internecie. Siła głupoty jak widać. Jak ja się cieszę, że po tym już się "nie wygrzebiecie" i zostaniecie kretynami od zboża :)
  • 6
@moniaczeqqq: Już się nie da, z resztą nie ma co ratować - ci ludzie to idioci. Co jak co ale od tego nikogo nie uratujesz. Jak już pisałem, cieszę się zaistniałą sytuacją. Będzie wstyd, nikt wykopu już nie będzie brał na poważnie, nie ma wątpliwości. Nareszcie :)
@oner: Całe szczęście, że po całej akcji w moich papierach zostanie tylko kilkadziesiąt zakopów ;) Choć Anki naprawdę mi szkoda, bo ucierpiała najbardziej, a niesłusznie. Funkcja to funkcja (administrator), osoba to osoba. Nie powinno się besztać drugiej tylko dlatego, że jest pierwszą i odwrotnie.
@Eternaltraces: Tylko szkoda Wykopu, że się "zmarnował". Że tak naprawdę mało tu rozsądnych ludzi to chyba każdy "wtajemniczony" wie, ale mimo wszystko moim zdaniem dało się tu coś osiągnąć. Teraz bez cienia wątpliwości to miejsce będzie kojarzone z bandą debili. A jeżeli nie będzie - z ogromną satysfakcją będę przypominał o tym incydencie (oczywiście chodzi mi o zachowanie userów) :)