Wpis z mikrobloga

Mireczki, spod tagu #zeglarstwo - pytanko mam. Rozważam po paru latach przerwy powrót na Mazury w wakacje w tym roku na jakiś dłuższy okres. Skoro tak, to w grę wchodzi tylko czarter kabinówki - polecicie jakiś model? Do rej pory pływałem tam dwa razy - Sasanką i Antilą 26. Obie marne pod kątem pływania, Antila się przynajmniej spoko do życia nadawała. Wiadomo, że to Mazury i szaleństwa nie ma, ale może ktoś jest w stanie coś fajnego podrzucić? Czy kompletnie to olać i nastawić się na hotel+rekreację? :D Załoga z 6 osób.
  • 15
@Iudex: obyczaj sobie delphia, projekt Andrzeja Skrzata a jego łódki zawsze dobrze pływają. Tango to bardziej dla studentów @AperitiV , pomiędzy jeszcze Solina ale na takiej na której pływałem to raczej na dwie pary i dwie pojedyncze koje były, ale do żeglowania super.
@ukrainiec: Delphie znam "z widzenia", ale ostatnio jak pływałem po Mazurach to była raczej poza moim budżetem. Teraz widzę że taką 29 można do 500zł/dobra mieć, także może być dobrym typem.
@Iudex: obyczaj sobie jeszcze Solinę, tą to mogę osobiście polecić a #!$%@?ło mi się z tymi kojami. No i lodówka to niestandardowa jest ale ceny atrakcyjne bardzo, pływa super i do brzegu ładnie dochodzi bo niskie zanurzenie.
@Iudex: Ja lubię TESika, ale nie ma lodówki raczej. No i specjalnie agresywna łódka to to nie jest. Taka krowa spokojna raczej. Natomiast, moim zdaniem, duzo wygodniejsza od Sasanki.