Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie, czy ten TV http://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-43lf510v,id-575329 będzie ok? Jestem kompletni zielony jeśli chodzi o telewizory, potrzebuje waszej pomocy. Ten TV ma tylko jedno złącze HDMI, SCART i USB. Telewizor będzie używany do konsoli i od czasu do czasu jakiś film w HD, może kiedyś tam zainwestuję w dekoder. I teraz mam trochę pytań.
Da radę jakoś podłączyć do tego telewizora dość starą więżę, ale jednak nadal dobrze grającą przez cinche? Jakieś adaptery etc.?
Te pytanie może głupie, ale będę mógł go używać jako monitora?
A gdybym kupił jakiś lepszy dekoder, to mógłby on służyć do podłączenia wieży i konsoli?

#pytanie #elektronika #kiciochpyta #telewizory #tv #pomocy
  • 8
@ratownik17: Nie znam się na telewizorach, ale pracowałem na magazynie dużego marketu. Nie kupuj NIGDY przeNIGDY telewizora w markecie, choćby i różnica w cenie była kilku stów. Nie warto...
@robertx: To gdzie mam go kupić? Jeśli mam zaoszczędzić z 50zł tylko po to aby przyszedł kurierem, a jeszcze ewentualnie uszkodzony, to dziękuję bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Dork: O! Czyli dekoder może robić tak jakby za rozszerzenie ilości wejść do telewizora?
@ratownik17: Wszędzie, byle nie w markecie, im mniejszy sklepik tym lepiej... Telewizory spadały z 5-6 metrów, potem leciały na samochód i do sklepu - tak było na porządku dziennym... "Jak się rozpieprzy u klienta, to już nie nasz problem"