Wpis z mikrobloga

@instinCtoriginal: Prywatna mała firma, żeby kogoś zwolnić muszą znaleźć trochę wcześniej osobę która miałaby mnie np zastąpić. Niby że do pomocy, zrób mu szkolenie a potem soryy mireczku ale musimy się pożegnać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@instinCtoriginal: Nie ma nikogo, jestem szanowany w firmie i każdy widzi mój wkład w to co robię. Pracuje 6 dni w tygodniu najwięcej ze wszystkich pracowników. Jestem mobingowany tylko przez managerkę firmy której nie pasuje moja osoba. Nie jestem w stanie tylko powiedzieć dlaczego. Na pewno dlatego że uważam ją za idiotkę i totalnie niekompetentną osobę i nie traktuje jej poważnie. Mój szef o tym wie i każdy zna moje relacje
@I_try_to_talk_to_you: Dostajesz email z #!$%@? lub z wyrzutami dlaczego nie jest to zrobione. Pomimo że robota jest zrobiona tydzień temu. Dostajesz gówno zajęcie byle do wykonania pomimo że temat nie jest pilny i kilku informacjach że masz pilniejsza rzecz do zrobienia. Ciągłe pytania do wiadomości szefa dlaczego coś tutaj nie działa a miało działać bądź że czegoś brakuje, pomimo że wystarczy że wystarczy zagłębić się ciut bardziej w informacje. A dodam