Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, mam problem z #listonosze. Czasem zamawiam coś z #aliexpress, #banggood, i innych portali wiadomo. Mam takiego listonosza który jest leniwym s******m bo nawet na pół piętro nie chce mu sie ruszyć dupy zeby do drzwi zapukać.
Dziś przegiął pałe bo uwaga uwaga zostawił awizo z dopiskiem " Wszystkie paczki są za doniczką " no k@!$#a !

Jakieś pomysły na tego delikwenta? Robienie wojny na poczcie średnio daje efekt bo wszyscy mają go głeboko w powazaniu. Na Głownej poczcie u mnie w miescie równiez jakiegoś specjalnego odezwu nie ma, wiec ów Pan robi co chce.

Ktoś sie spotkał z czymś podobnym ?

#pocztapolska, #poczta
  • 14
  • Odpowiedz
@ufolufol Co za pomysł! :D Jak nic nie pomoze to chętnie przemodeluje typowi facejate. Dobrze ze sasiedzi sa w miare i nic nie zgineło jeszcze. Chociaz teraz zastanawiam sie czy kilka paczek których nie ma to tej pory to nie jego sprawka.

@Artrix dzięki ;)
  • Odpowiedz
@Old_Postman No sorry ale co zrobić innego ? Ja rozumiem ze kazdy ma czasem dosc swojej pracy. Jesteśmy tylko ludźmi. Tylko że to co ten człowiek wyprawia to juz czysta bezczelność. Ty potrafiłbyś być spokojny ?

@Andczej, no pewnie tak zrobie. Nigdy złego słowa na listonosza powiedzieć nie mogłem ale tutaj to serio przegięcie.
  • Odpowiedz
Skarga była już wysyłana do centrali, pare tyg później przyszedł listonosz z paczka, dał mi do ręki bez żadnego słowa, po zapytaniu do kogo to powiedział, że jest napisane i zaczął do mnie skakać, że takich rzeczy sie nie robi nie składa się skarg itd. Na klatce wywieszona byla prośba o upewnienie się czy ktoś jest w domu, podziałała tylko na kurierow prywatnych firm
  • Odpowiedz
@aazmath: aż się cieszę, że mój listonosz to w zasadzie spoko ziomek, zawsze na cześć, jak się drzwi w klatce zatną to zejdę i otworzę, a on jak paczka nierejstrowana jest za duża to wejdzie na piętro i poda ja bezpośrednio, w zasadzie to można by z nim pogadać po prostu.
  • Odpowiedz