Wpis z mikrobloga

Węgry przeciwko pakietowi bezpieczeństwa gazowego UE. Kolejny raz 'po stronie' Rosji.

Ale płacz był, że Polska zdradziła Grupę Wyszehradzką. Olaboga, jak tak można Polak Węgier dwa bratanki.

To ja może jeszcze przypomnę jak nas Węgry wspierały w tamtym roku.

- kwestie pomocy suszowej, (poparli nas Niemcy, Francuzi, Hiszpanie) : Słowacja, Węgry, Czechy mają nas w dupie
- kwestie sankcji wobec Rosji (na wniosek Polski) : Węgry i Słowacja mają nas w dupie, prezydenci Czech i Węgier nie mają oporu przeciw spotykaniu się z Putinem w samym środku konfliktu w Donbasie. Polska uznaje to za "niestosowne".
- Orban flirtuje z Putinem i przybija deal surowcowo-energetyczny, wbrew Polsce, to samo robi Słowacja.

Jeszcze raz ich #!$%@? przeproście i liżcie im tyłki, Polska taka zła, zdradza braci i sojuszników. Węgry takie fajne i miłe, wódeczkie, prawda, lubią, he he he. Orban taki wódz, szanuje Polskę, zawsze miłe słówko powie.

Dymali nas, dymają i będą dymać przy każdej okazji, jeśli im to będzie na rękę. Nie ma czegoś takiego jak Grupa Wyszehradzka, to istnieje tylko teoretycznie. W praktyce każdy patrzy na siebie, a resztę ma w dupie.

http://biznesalert.pl/powstaje-koalicja-przeciwko-pakietowi-gazowemu-chroniacemu-polske-przed-gazpromem/

#neuropa #4konserwy #polska #swiat #europa #polityka
d.....o - Węgry przeciwko pakietowi bezpieczeństwa gazowego UE. Kolejny raz 'po stron...

źródło: comment_0PxDsLJPrEStAk12sM9uYd81lYmk0I31.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@deroo: zaraz będzie, że Węgrzy działają w swoim interesie więc nie powinniśmy się #!$%@?ć XD

Wielkie mi Polsko-Węgierskie braterstwo i przyjaźń. Funkcjonuje tylko jak Węgrom wygodnie a wykopki się cieszą XD
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Cieszyć się mogą, ich sprawa.

Ale takiego #!$%@?, wstydu i zażenowania jak przy tamtej akcji wykopywania i rozsyłania przeprosin na FB Węgrom, Słowakom i Czechom to dawno nie czułem.

Intelektualna Etiopia i służalcza mentalność.
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Jarania się Orbanem też nie mogę znieść. Też wprowadził podatek bankowy taki jak my, efekt był taki, jaki jest przewidywany u nas. Banki zamiast mieć mniej na rękę mają więcej, za to udzielane kredyty na mieszkania spadły po wprowadzeniu podatku o 30% w skali w roku.

Super zmiana bulwo, wyruchajmy obywateli, którzy ciężko pracują i chcieliby mieć swoje mieszkanie.
  • Odpowiedz
@deroo: Tak teraz się porobiło, że zgodnie z naszą racją stanu bardziej powinniśmy trzymać z naszym odwiecznym wrogiem - Niemcami (oczywiście też nie we wszystkim) niż z bratankami z Węgier czy braćmi Słowianami z Czech i Słowacji. Ale oczywiście lepiej pluć na "faszystkę" Merkel (która nota bene jest chyba pierwszym od czasów Ottona III niemieckim przywódcą, który jest przyjazny Polsce) i brandzlować się do prorosyjskiego wielkiego wodza Węgier Orbana.
  • Odpowiedz
@deroo: Od dawna wiadomo że w sprawie stosunków międzynarodowych nie ma przyjaźni, są tylko interesy. Im szybciej Polacy sobie przyswoją ten fakt, tym lepiej dla państwa.
  • Odpowiedz
- kwestie sankcji wobec Rosji (na wniosek Polski) : Węgry i Słowacja mają nas w dupie, prezydenci Czech i Węgier nie mają oporu przeciw spotykaniu się z Putinem w samym środku konfliktu w Donbasie. Polska uznaje to za "niestosowne".

- Orban flirtuje z Putinem i przybija deal surowcowo-energetyczny, wbrew Polsce, to samo robi Słowacja.


@deroo: A czy solidarność polega na tym, że gdy twój ziomek idzie się powiesić, to ty robisz to razem z nim, żeby mu smutno nie było?

To że my mamy bzdurną politykę nie znaczy, że inni mają ją naśladować, a kwestia uchodźców dotyczy
  • Odpowiedz
@Songox25: Nikt niczego nam nie kazał.

Gdybyśmy nie podpisali - niczego by to w naszej sytuacji nie zmieniło.

W zamian za podpis uzyskaliśmy część postulowanych zmian do propozycji, m.in. ograniczenie liczby wciskanych
  • Odpowiedz
@deroo: znam Wegra u mnie w pracy, ogolnie dosyc ciekawy przypadek (chociaz calkiem spoko koles!), tak z nim, jak i z Orbanem. Orban lubi Putina; moj kolega nie lubi Orbana, bo prawicwiec z Orbana; kolega jest prawie ze komunista (tak, tak), zatem, rzecz jasna, lubi Putina. Nie wiem co oni biora na tych Wegrzech, ale mysle ze tam calkiem sporo Wegrow lubi Putina. Dlatego dla mnie powiedzenie 'Polak, Wegier...' to
  • Odpowiedz
Dwa, że ja nie mam pretensji do Węgier i Słowacji o to, co zrobili. Nie złapałeś o co chodzi w tym wpisie.


@deroo: Ty nie zrozumiałeś. Te ,,przepraszanie za rząd" oznaczało absolutny brak poparcia dla ówczesnych polskich władz.

W zamian za podpis uzyskaliśmy część postulowanych zmian do propozycji, m.in. ograniczenie liczby wciskanych
  • Odpowiedz
@deroo: z tymi kredytami to akurat dobrze.
Na kredyt, to nie jest (jeszcze) własne. Ale to tylko tak na marginesie.
To kredyty dawane lekką ręką spowodowały gwałtowny wzrost cen nieruchomości! Czyli zmniejszyły dostępność mieszkań dla szarego Kowalskiego.
Natomiast po ograniczeniu akcji kredytowej należy się spodziewać skutków przeciwnych. Mianowicie spadku cen. Co zresztą można od kilku już lat obserwować (bez związku z obecnym podatkiem ale jednak). Niestety ceny mają tą cechę,
  • Odpowiedz