Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakąś niedrogą drukarkę laserową? Cena ok. 300 (o ile są w takiej cenie, bo powiem szczerze, że jeszcze się nie orientowałem). No i żebym później nie musiał przepłacać za toner.

#drukarki #drukarka
  • 10
też duplex, sieć itp. toner 30zł za 7000stron. bęben 15zł
pracuje u mnie 4 lata u znajomych którym poleciłem podobnie, sklepy, salon plus. maszyna heavy duty 2 ryzy w miesiącu
@resow:
@resow: no nie.
sam mam- ostatni w życiu zakup drukarni HP - cmi1312nfi. toner czarny pada po 2k stron, kolory pewnie po 1k
niby da się regenerować gdyby nie to że wymagająca w proch to padają zaraz bębny,
wcześniej pracowała 5L i jakaś maszyna 1100. myślałem że będzie, może drożej ale tak bezproblemowo jak w tych starych. #!$%@?, podpisaliśmy nową umowę i tłukliśmy wydruki jak szaleni. efekt, co miesiąc jakiś toner
@syn_admina:
@resow:

Dzięki wielkie za pomoc, jutro je sobie przejrzę. Duplex jeśli jest taka możliwość, jak najbardziej. Na kolorze mi nie zależy, ale jakby był to też fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rasar: hp p1102w, brother hl 2130, z duplexem to trochę drożej by było np. hl l2300d eu , ten hp jest dosyć popularny i łatwo d niego znaleźć zamienniki