Wpis z mikrobloga

1) Corporate Audit zaliczony śpiewająco
2) Dostałem zgodę na zamówienie Mondeo mk5 jako nowego samochodu służbowego zamiast standardowej Insigni
3) #korpo przyjęło moje warunki wyjazdu do Stanów. Mam zgodę na relokację do San Juan, PR zamiast Bostonu. Czyli z początkiem przyszłego roku przeprowadzam się na Karaiby (ʘʘ)

Całkiem nieźle jak na poniedziałek

#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #wygryw #korposwiat
  • 19
@Usurper: Raczej nie będzie musiała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No fajne jest, ale szczerze mówiąc bardziej mi się podoba moje MK4... Im dłużej widzę MK5, tym mniej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DyskretnyUrokElegancji: Zmieniam miejsce, nie zmieniam stanowiska. Dalej trzymam łapę na ERP :P

@Shmit: w dużym skrócie ;)
Przyszedłem do pracy ponad 10 lat temu, zaczynałem jako planista, wkręciłem się do implementacji SAP i poszło podludź, junior konsultant, senior konsultant. W międzyczasie podczas projektu pracowałem i mieszkałem w jednym hotelu z pewnym człowiekiem, który potem robił bardzo szybką karierę. Człowiek ten został EMEA CIO a ja zacząłem awansować ;) Senior #!$%@?,
@Usurper: z tymi ludźmi to racja ale czasami spotyka sie kogoś z kim nie idzie kontakt, mnie w korpo wkurza ze ludzie którzy nie zasługują awansują a inni którzy powinni nie zmieniają stanowisk przez długi czas. Spokojnie u mnie inne korpo. Mój staż krótszy ale branża inna, ja nie widzę u siebie perspektyw na awans i zastanawiam sie co dalej bo w tym miejscu gdzie jestem długo nie wysiedzi