Wpis z mikrobloga

Bardzo nie podoba mi się patriarchalnie determinowany skład obecnych mistrzów świata grania w komputer. Przypomnę - pochodząca ze #szwecja drużyna #fnatic została mistrzem świata w jakiejś szczelance bardzo nawalance na evencie #iem. Jednak rzut oka na członków tej drużyny wystarczy, aby z niesmakiem pokręcić głową i załamać ręce nad zacofaniem szwedzkiej sceny gier komputerowych.

Myślę, że naród dumnych postępowców, którzy oburzali się na obecność polskich cheerleaderek, powinien wyjść z jaskiń i uwzględnić w swojej drużynie parytety.
A tutaj proszę bardzo - sami mężczyźni i to w dodatku sami biali.
Gdzie miejsce dla kobiet (oraz oczywiście innych płci!), gdzie miejsce dla innych ras?
Wstyd, wstyd, jeszcze raz wstyd! Gdzie to można zgłosić?
Pobierz advert - Bardzo nie podoba mi się patriarchalnie determinowany skład obecnych mistrzó...
źródło: comment_bTu8K8fSOfC2M6yvo77a6V1WgfIzODBY.jpg
  • 26
@Luka_Wars: aha, tak myślałem, potrafisz wyłącznie pluć jadem, a gdy się oczekuje od Ciebie zwykłej wypowiedzi, to nie potrafisz nawet prostego zdania z siebie wykrztusić. ty najzwyklejszy dzieciak jesteś, niedojrzały emocjonalnie, a przy tym średnio rozgarnięty, skoro nie potrafisz wyczuć szydery w kilku prostych zdaniach.
czarnolisto, żebyś się więcej nie pogrążał.