Wpis z mikrobloga

Rano zadzwoniła koleżanka, standardowo się rozgadała tak, że odsunęłam telefon i tylko przytakiwałam co jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz napisała, żebym jej podesłała to, o czym mówiła, a ja nie wiem o co chodzi i głupio mi zapytać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #nobodykiers
  • 22
  • Odpowiedz
@maVka: jakich danych?
Automatycznie nagrywają mi się wszystkie rozmowy, zawsze mogę wrócić do rozmowy i upewnićsię ważnych szczegółów. Oczywiście dla dzieci pierdzielących z psiapsółkami o głupotach niepotrzebne, każdy inny dorosły człowiek znajdzie zastosowanie, szczególnie prowadzący działalność.
Po co? Po to, żeby potem nie było lamentów na wykopie.
  • Odpowiedz
program nagrywający rozmowy to nie jest sens istnienia ale lament na wykopie jest, jak zauważyłem.

Ja tylko napisałem, że masz androida a nie zabawkowy ios więc masz taką możliwość. Czy znajdziesz zapotrzebowanie na to, to już nie mój biznes.
Pozdrawiam bez spiny.
  • Odpowiedz
@kopszmercen: Ale jaki ty tu masz lament? Koleżanka będzie chciała coś ważnego, to zadzwoni drugi raz albo napisze smsa, bo do tego mi służy telefon, a nie do rejestrowania każdej aktywności, jakby to było najważniejsze na świecie.
  • Odpowiedz
Widzę, że dla ciebie najważniejsze na świecie jest użalanie się na wykopie o śmiesznych problemikach.

Zapomniałem, żeby nie wdawać się w dyskusję z dziećmi.
Dla mnie EOT
  • Odpowiedz