Wpis z mikrobloga

Wysyłał z Was ktoś ostatnio przez sendit.pl?
Chciałem coś wysłać kurierem DPD, ale wolałbym dostarczyć przesyłkę sam, bo w czasie, kiedy kurierzy odbierają, to nie ma mnie w domu. Punkt Strefa Paczki DPD mam jakieś 300 metrów od domu i jak kiedyś wysyłałem paczkę, to bez problemu można było tam ją zostawić. Teraz na stronie sendit.pl pokazuje mi tę mapkę:
https://www.dpd.com.pl/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Oddzialy
Czyli najbliższa wysyła dopiero z centra logistycznego w Strykowie. Nie wiecie czy będę mógł ją nadać w tej strefie paczki czy nie?

#allegro #sendit #kurier
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksiak: W tej chwili jest zamknięty, a chciałem wysłać jutro rano. Jak podjadę i powiedzą, że nie, to będę musiał zamówić kuriera, którzy przyjedzie dopiero we wtorek. Jak zamówię dzisiaj, to przyjedzie jutro.
  • Odpowiedz
@poop: a to mam taniej na stronie tuwysylam za 13,50 zł K-ex a korzystałem kilka już razy i zadowolony.Myslałem że znajdę coś jeszcze taniej.
  • Odpowiedz
@poop: zapraszamy do naszego profilu na FB. Możesz tam zadać nam pytania dotyczące usług oraz cen - z pewnością otrzymasz odpowiedź :)
  • Odpowiedz
@sendit: Już pisałem w niedzielę na FB i dostałem odpowiedź. Niestety dopiero dzisiaj, ale wczoraj rano jeszcze zadzwoniłem na infolinię i dostałem wtedy informację :)
  • Odpowiedz