Wpis z mikrobloga

jest taki popularny, nieśmieszny kanał na polskim yt - śmiechawa tv. Spoko, niech sobie żrą i żyją( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oni sprzedają gadżety z logiem Unreala - zastrzeżonym znakiem handlowym - jako swoje. https://smiechawatv.cupsell.pl/produkt/1316717-Czapka-U-Szwagra-.html
Podkablować ich do Epic? Zwyczajnie bym tego nie robił, ale to wykorzystanie logo jest uwłaczające dla marki Unreal.
tu ichni kanał: https://www.youtube.com/user/smiechawaTV

#unreal #unrealtournament #unrealengine #polakicebulaki
  • 64
@skk1993: Jestem ciekaw jakie Cię przeszywają emocje gdy dostaniesz mandat za np. przekroczenie szybkości.

Zapewne jesteś cały w skowronkach, że ktoś Cię za to ukarał. Jesteś dumny za kogoś bo zauważył że robisz źle i jesteś śmiertelnie na siebie zły bo, to takie nie moralne!!

Czy #!$%@? mać wolał byś pouczenie?!
@Qontrol: Ja widzę, że z Tobą jest coś grubo nie tak więc się w dyskusję nie będę wdawał. Faktem jest, że narażają inną spółkę na straty finansowe i łamią prawo, czy to duże straty czy nie i to w jaki sposób poszkodowana strona zechce docierać swoich praw to ich sprawa, równie dobrze to oni mogą wysłać maila z prośbą o wycofanie produktu.

BTW. raz dostałem mandat za palenie na przystanku i
@Qontrol: Ale kogo zniszczyć? Jak się okaże, że nie mają licencji (a nie mają, bo taką informację zazwyczaj należy umieścić w opisie produktu) to usuną im produkt ze sklepu i koniec historii.

Problem polega na tym, że to dorośli ludzie, a nie dzieci. I oni POWINNI WIEDZIEĆ co jest ok, a co nie jest ok.

Zresztą Janusze się pewnie nie nauczą i za tydzień wrzucą jako swoje coś innego cudzego i
@archonik: Teraz wielcy prawnicy.... a na początku komentarz z prawie 80cioma plusami...

kabluj, będzie śmiesznie xD


O to mi chodzi, o Wasze #!$%@?... zgłaszaj ludzi co nie mają pojęcia że robią źle... będzie fuuuuuun.
@archonik: Wiem że nie powinni. Sam zwróciłem uwagę na to logo, widząc ich pierwszy filmik. Ale nie lacham na stronie ze śmiesznymi obrazkami że ich zgłosimy. Będziemy mieli chociaż trochę funu. Czyimś kosztem kto nawet nie wie że źle robi.

Zamiast ich poinformować że robią źle. Jeśli się nie dostosują, oleją. Zgłaszać. Ale Polak Polakowi wilkiem, nic nowego.
@archonik: Ale #!$%@?. Cały polski plebs piracił gry i filmy w latach 90 i ty pewnie też, na dodatek kupowali spod lady chińskie podróbki z 3 paskami i nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Niech zgłosi to koncernom, może uda im się wyżulić 100mld dolarów od rządu polskiego. Tu chodzi o samo #!$%@? kablowania, a nie że ktoś komuś coś gdzieś napisze wiadomość z prośbą o usunięcie. Jaki ma w tym
@kopalina: Ale taguj #rakcontent

@Qontrol: @archonik: Problem z tego typu Januszami biznesu głównie nie polega na tym, że nie wiedzą, iż tak robić nie wolno, tylko na tym, że zwykle mają to głęboko w rzyci. Będą kręcić biznes, póki nikt się nie upomni o swoje. Sam przerabiałem takie przypadki kilkukrotnie - możesz nawet wyraźnie zaznaczać, że coś jest do użytku niekomercyjnego lub że nie wolno wykorzystywać bez zgody autora,
@daedalus_pl: dlatego trzeba to zgłaszać. Krzywda im się nie stanie, bo zostanie to tylko ukrócone, może będą musieli zwrócić dochód za każdą czapeczkę do epic i to tyle.
Może sprawa z szeryfem z bmw niektórym coś uświadomi, że kopiowanie czyichś zdjęć z fb i publikowanie gdzie się podoba też nie jest w porządku. Przekierowanie do fb tak, ale nie ściąganie i wrzucanie gdzie się chce.
Sam miałem konflikt z firmą, która
@sveg: Tyle lat co grałem w utka (2k4) po to żebym zobaczył kogoś z czapką Unreal'a na ulicy, podszedł i dowiedział się, że to niby logo kuwa szwagrów ze "śmiechawaTV"? No są granice. Daj im ostrzeżenie, jak nie będzie odzewu to kabluj aż ich kukle będą swędziały.. Daję Cię do obserwowanych.