Wpis z mikrobloga

Kim trzeba byc i co trzeba robić, żeby oglądać wszystkie seriale ( typu gra o tron czy house of cards itd) czy być na topie ze wszystkimi grami ? Ja pamietam, że ostatnia grą jaką grałem na konsoli to był tekken chyba 2 a ostatnia gra na pc jaka grałem był commandos ( zresztą przeszedłem go całego bez kodów) a serial jaki oglądałem to o jakimś kolesiu co uciekał iles tam odcinków z wiezienia (wtedy ten serial to było coś) . Jak Wy to robicie że macie tyle czasu ? Ja praca, rodzina, dom do ogarniecia itd, a tu niektórzy pisza że wrzucili sobie jakis serial do odświeżenia z 2009 roku bo fajny był. Koorwa co wy w zyciu robicie że macie tyle czasu ? zdradzcie tajemnice #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale
  • 8
@fstab: raczej o 0:20 to dla mnie nie pora na sport, dla ciebie zresztą widze też, ja pytam o czas jaki niektórzy mają, rozumiem z ektos lubi grac w gry ale żeby wszystko na raz i jeszcze serial powtarzać nawet kilka razy to już nie ogarniam
@dzieju41: no chyba że tak, czasem zazdroszcze żeby sobie tak móc pooglądać jakiś serial na topie czy jakąś gre, czasem mi wstyd jak niektórzy mówią o jakimś call of duty czy jakiś innych grach a ja nawet nie wiem co to jest :(