Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich płaczących że gimbaza, że spam, że nie można nic poczytać, że ja bym to ich pobanował. Pobanował za co? Wykop jest chyba tworzony przez użytkowników i skoro oni robią takie coś, co jest zgodne z regulaminem, to coś jest nie tak, coś im się nie podoba. Podajcie inną formę "strajku" jeśli na kontakcie zawsze zostaniecie olani? Niewygodni użytkownicy, znaleziska, wpisy są usuwane podczas gdy nie naruszają regulaminu i wizerunku nikogo. Potraktujcie to jako kabaret gdzie można się śmiać ze wszystkiego i ze wszystkich.

A wy, płaczki, nie wytrzymacie dnia jeśli nie poczytacie o traktorze, cebuli, jakie to PO złe i tak dalej? Nie podoba się to wyłączcie komputer albo chociaż wykop i poróbcie coś innego.

Co za dużo to niezdrowo, zakończcie ten spam ale jak któryś z was albo wasz ulubieniec oberwie rykoszetem za nic to będzie płacz i pisanie na kontakt gdzie nikt wam nie odpowie. Jeśli administracja zachowywałaby się jak należy to nie byłoby tego całego cyrku, a teraz gdy serwis się sypie i jest zasyfiony oni nie wyciągają żadnych wniosków lecz pchają się coraz głębiej w gówno.

Bardzo trafnie podsumował to @Onoki

Dziś wchodząc na strimsie odnalazłem sporo osób, których od dawna nie widziałem tutaj. Poczułem się dziwnie, jakbym spotkał duchy ludzi od dawna martwych. I zrozumiałem, że Wykop jest jak Polska. Kolos na glinianych nogach, dupie ma exodus rzeszy ludzi, którzy uciekli i nigdy już nie wrócą przez #!$%@?ą władzę. Wciąż i wciąż i wciąż idą następni, aż w końcu nikt nie zostanie. Zaczynam się zastanawiać, czy chce być członkiem portalu, który banuje swoich użytkowników za wykopanie znaleziska...
  • 22
@Musiek_: Jeżeli do administracji allegro wplynęło by kilka tysięcy maili, to by coś z tym zrobili. Nie na kontakt gdzie czytają to admini wykipu a do grupy allegro która jest teraz nad nimi. A tak każdy to olał, i wolał (bo łatwiej i fajniej nie?) zrobić zwykly klik żeby wykopac cokolwiek o zbożu.
@tusiatko: Ale jeśli ktoś nie złamał regulaminu a dostał bana to chyba coś jest nie tak. @NormanStansfield dostał bana za kod w ASCII, 15 osób dostało permy za wykopanie znaleziska co zostało potraktowane jako manipulacja głosami(!). Dostałabyś rykoszetem za słowo "zboże" w komentarzu to byś płakała.