Wpis z mikrobloga

  • 313
Zostałem pierwszy raz sam na cały dzień z dzieckiem , żona na zakupach a potem wino z koleżankami

trzymajcie kciuki żebym czegoś nie... ( kocyki pochowane xD)

p.s. Jest szansa na dobrą #zarzutka jako że mój #rozowypasek minutę po wyjściu piszę watsap czy wsio haraszo..
jeśli pójdzie w gorące napiszę jej SMS z najpopularniejszym wpisem od was.

:).
jak narazie pierwszy etap zakończony sukcesem..młody śpi.

A tu watsap od żonki

#zonabijealewolnobiega #gowniak #heheszki( ͡° ͜ʖ ͡°)
zomowiec - Zostałem pierwszy raz sam na cały dzień z dzieckiem , żona na zakupach a p...

źródło: comment_SQ107Gc8YvvZJuNT7G9072TNEuG7v8ZI.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: instalujesz launcher ze sklepu Google. Są takie launchery które całkiem zmieniają wygląd telefonu uimoże wyglądać jak ajfon albo pobierasz launcher który obsłuży paczkę ikon ajfon, ikony tez pewnie są w sklepie Google. Polecam nova launcher bo ma największe możliwości zmiany wyglądu telefonu i obsługuje chyba wszystkie paczki ikon
  • Odpowiedz
Masz pewnie jakiś krem, maść czy inny tego typu preparat. napisz w stylu "spoko. po kolacji, zjadł cały słoiczek sudocremu i grzecznie spi" choć pomogloby gdybyś napisał ile ma miesięcy i czy je coś oprócz piersi. jeśli ma jakieś mleka (babilon itp) to podmien krem na jakiś odpowiednio straszny proszek który trzymacie w miarę niedaleko :>
  • Odpowiedz
  • 0
@zomowiec: " kochana żona "? to masz też nie kochaną? a ogólnie to pierwsze koty za płoty. dasz radę potem to już nawet nie mrugniesz
  • Odpowiedz