Wpis z mikrobloga

#pytaniezdupy Zawsze zastanawiało mnie, czy kolesie wolą zrobione laski w pełnym makijażu, czy naturalne. Jak to jest? Długie paznokcie i pomalowane brwi czy normalne dziewczyny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do poglądowego zdjęcia - 1 czy 2?

#pytaniedoniebieskichpaskow #ladnapani #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #piatkowerozkminyprzynauce
Pobierz hokuspokusczarymary - #pytaniezdupy Zawsze zastanawiało mnie, czy kolesie wolą zrobio...
źródło: comment_FBeFQQ9nJw2kNmx3mbU55SIIzXvOsNu7.jpg
  • 29
inna :(


@hokuspokusczarymary: Zatem sama rozumiesz, że trudno ocenić... Z całą pewnością jednemu będzie się podobała dziewczyna po prawej, drugiemu po lewej. Bo to dwie różne dziewczyny.
Jeśli dasz jedną dziewczynę w opcji A i B, to będzie można obiektywnie ocenić która z tych opcji jest lepsza.
Bywa tak, że dziewczyna lepiej wygląda w makijażu i rzadziej spotyka się dziewczyny, które dobrze wyglądają bez makijażu.
Są to dziewczyny których typ urody
@defoxe: to nawet miło że ktoś jeszcze patrzy na twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do aktorki z pierwszego zdjęcia, strasznie mi przypadła do gustu #notlesbo i trochę się inspiruje jej osobistym stylem (nie z tego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc pewnie ze względu na tę słabość ją tu dałam. W każdym razie dzięki za opinie, ale czego byście tu nie napisali,