Wpis z mikrobloga

★★★★★★★
Abyss: The Wraiths of Eden - dobre 4 godziny przyzwoitej, relaksującej, łatwej #gry #przygodowki typu #pointandclick.

Nie miałem w tym tygodniu siły na nic bardziej wymagającego, więc po kapitanie Remingtonie wziąłem się za "Otchłań". Zjawiskowa grafika, jak to u #artifexmundi, robi genialny klimat, a fabuła, estetyka i wrażenia z gry nawiązują mocno do Verne'a i #lovecraft przyprawionych jeszcze dystopią. Silnych emocji bym tu nie szukał (zagrożenie ciut zbyt dosłowne i za szybko ujawnione a żeńska protagonistka mało przekonująca), ale wrażenia pozostają jednak bardzo pozytywne.

W zestawie, których ostatnio sporo, gra nie powinna kosztować więcej niż karty #steam, które zawiera. Polecam.
kurp - ★★★★★★★☆☆☆
Abyss: The Wraiths of Eden - dobre 4 godziny przyzwoitej, relaksuj...

źródło: comment_DcuL7lxFTlP2sqQrUjLirKYRBTQqZXVU.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Lisaros: No, ja pamiętam, że się kiedyś te mapy rysowało albo przynajmniej robiło notatki (tak samo zresztą w przygodówkach, gdzie jakieś kody i wzory trzeba było czasem zapisać/naszkicować). Dziś to już chyba uchodzi za sztuczne utrudnianie życia graczowi i katalizator frustracji, jeśli się nie podsuwa mapy/notatnika.
  • Odpowiedz