Wpis z mikrobloga

Piłkarki w Wielkiej Brytanii postanowiły w celu popularyzacji kobiecej piłki nożnej i walki o równouprawnienie płci... grać w bieliźnie.

#logikarozowychpaskow w czystej postaci - zamiast podnieść poziom sportowy, który leży i kwiczy lepiej świecić prawie gołym tyłkiem i jeszcze mówić, że to w imię równouprawnienia xDDDD


pic rel, a artykuł (ze zdjęciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w linku
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138263,19709492.html?i=0

#lewackalogika #pilkanozna
źródło: comment_4dsuWdOakKJBTDqzscokOzuMbJbZB3u0.jpg
  • 12
@Dziadekmietek: Różowe są bardzo kreatywne w wymyślaniu sposobów walki z czymś. Jakiś czas temu na fejsie pisały niby-tajemnicze posty nawiązujące do seksualoności, gdzie pisaly gdzie lubią stawiać torebkę. Przykładowo: "lubię na stole", "lubię na podłodze".

A czemu to miało służyć? Zwiększeniu świadomości zagrożeń płynących z raka szyjki macicy czy innych piersi

Różowe są bardzo kreatywne w wymyślaniu sposobów walki z czymś. Jakiś czas temu na fejsie pisały niby-tajemnicze posty nawiązujące do seksualoności, gdzie pisaly gdzie lubią stawiać torebkę. Przykładowo: "lubię na stole", "lubię na podłodze".

A czemu to miało służyć? Zwiększeniu świadomości zagrożeń płynących z raka szyjki macicy czy innych piersi


@ChrzanMorelowy: efekt osiągnięty - zainteresowałeś się o co chodzi. :)
@Krupier: Własnie nie bardzo - ni cholery nawet nie pamiętam o jakiego raka chodziło. Po prostu wygooglałem o jaką durnotę chodzi i zrobiłem facepalma.

Dużo większe wrażenie na mnie zrobił krótki filmik na youtube na którym laska sobie maca piersi, a potem maca już jedną - druga zniknęła. Filmik ukazywał jak ważne jest samodzielne manualne badanie piersi. To mnie nakłoniło do chwilowej reflekcji, poświęciłem te 5 min życia na doczytanie jak