Wpis z mikrobloga

I po kolejnych kilku miesiącach wracamy do Hype Trainu zobaczyć co Nintendo znowu ma dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Już tylko 45 minut!

Gdzie oglądać? O której?

Youtube Gaming Etikaworldnetwork (USA, ale bedo jajca ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Twitch Nintendo Europy
Nintendo UK
23:00.

Czego się spodziewać?

Daty premiery Fire Emblem Fates na 100%, być może dowiemy się, co się stało z Metroidem Prime Federation Force. Nowy trailer Zeldy Wii U? Może jakiś teaser Pokemonów? Lokalizacja Shin Megami Tensei IV Final? No, w Europie raczej nie, ale jeżeli zapowiedzą w USA, to w Europie nadejdzie parę miesięcy później. Krążą plotki, że Star Fox Wii U może zostać przełożony na inny termin. Nowy trailer Zeldy Wii U? Data premiery Shin Megami Tensei x Fire Emblem (Genei Ibun Roku) czy Dragon Questów na 3DSa, oby lokalizacja Monster Huntera X, a może coś absolutnie nowego? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Hype?

CZEKAŁEM NA TEN MOMENT KILKA MIESIĘCY, NAWET MNIE NIE WNERWIAJCIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

NIE ŚPIMY NIE ŚPIMY
Dzisiejszy Hype Train jest sponsorowany przez LOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #3ds #wiiu #direct #nintendodirect
j.....b - I po kolejnych kilku miesiącach wracamy do Hype Trainu zobaczyć co Nintendo...

źródło: comment_lRZzgP2wb4giuyKuhZJQTrXyyeBMb5ah.jpg

Pobierz
  • 20
@joookub: Ja #!$%@?, to było jedno wielkie #!$%@? nic xD Poza Mecha kirbym
Ja już wygarnął o prawdziwych dolarach, dodatkowej zawartości przy pomocy amibo, grze o płodzeniu kucyków i akademii rysowania disneya to płakałem ze śmiechu i zażenowania.
@Trixie: To było oglądać Europę, my nie mieliśmy dżokejów, ale za to mieliśmy tańczącego Shibatę do Yokai Watch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rhythm Paradise wyglądało bardzo spoko, Fire Emblem Fates na jednym kartridżu mega hajp, Super Mario World za zaledwie 3€ i Monster Hunter Generations :D
@micro-: Podali Yokai Watch, 29 kwietnia. Zestaw nie wiadomo ile, bo nie pokazali dzisiaj oddzielnych pudełek, tylko edycję kolekcjonerską. Więc może ta edycja kolekcjonerska będzie dokładnie taka sama jak Xenoblade X albo coś i zapłacimy za nią zaledwie 239zł? Ale nie nastawiałbym się na to, IMO będzie coś pokroju 300zł.