Wpis z mikrobloga

@l1ght: XD Był kiedyś wykop o tym że inwalidzi mający rente stoją w kolejce. Tylko niewiem czy nie chodziło o USA. Są przecież w tym ustroju ludzie których czas jest bardziej cenny niż kilka złociszy, więc jeżeli jest popyt to i podaż się znajdzie.
  • Odpowiedz
@Haraj: @Roxi5017: W tamtym roku stałem od 10, w spodku byłem o 11.30 (i to jeszcze w sobote). Pozdrawiam wszystkich którzy stoją w kolejce po 5h. Wystarczy troche sprytu i głowy żeby wejść w miarę szybko.
  • Odpowiedz
@BucziOsw: dobre bajki. W 2015 impreza zaczynała się od 13:00, ale zaczęli wpuszczać od 12:00. W tym roku wpuszczają od 12:00. Najłatwiej było wejść podczas I edycji. Na andresoli na piętrze na zewnątrz dało się wejść bez problemu i z prawej strony była strefa dla palaczy ogrodzona barierkami. Wystarczyło przeskoczyć jak np. kumpel ze środka zagadał ochroniarza i wchodziłem. Późniejsze edycje to niestety zorganizowane kolejki z ochroną na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Stałem 2h maks, weszłem jeszcze przed pierwszym meczem i dogoniłem znajomych w kolejce którzy byli już o 7 w niej. W 2014 nie byłem, a w 2013 wbiłem do spodka w 2 minuty, wtedy to na sektorze wokół mnie było z 20 miejsc wolnych. Ochrona w tamtym roku to była jedna wielka porażka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz