Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: grałem tam za czasów gimbazy xD jak nie było żadnego wipe'a to moge oddac troche itemkow jak sobie przypomne hasla
e:teraz policzylem,ze to bylo prawie 10 lat temu to na pewno jakis reset byl ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fiodooor: Ten serwer zmarł w okolicy interlude / hellbound jakkolwiek ta kronika się tam nazywała.
Grałem tam wtedy, potem chwilę na gracii i chwilę na H5 (czy jak tam się to nazywało).
Donny zabiło te serwery ;D
Poza tym jak otwarli serwery to ktoś z staffu powiedział, że jak nie będzie dotacji zamkną serwer i z 500 czy 1000 ludzi online uciekli prawie wszyscy i serwer zmarł kolejny :P
@Fiodooor: Skończyłem z MMO za dużo życia schodzi chociaż dobrze wspominam siege, Valakasy, Antharasy, Baiumy itp. Nie mam czasu na constant farme. Gram raz na czas w jakiegoś LoLa HOTSa Diablo DayZ i jakieś coop gierki ;) a no raz na czas wbije na WoWa żeby przejść story.
@blacktyg3r: " ale wątpię, aby był to serwer godny marnowania życia na grindzie :)."
mowi to polaczek ktory pewnie gra ciagle na jakichs gowno serverach interlude x5000 XDDDDDDD
http://l2polska.pl/ pewnie tam #!$%@? co? XDDD ale no racja, dragon network to gowno tak samo jak polskie community w L2
@blacktyg3r: boty cie zniechecily? o #!$%@? XDDDD i jak tam ktory lvl wbity, 20? ale to grales na jakims servie gdzie nie bylo botow albo ludzie nie uzywali skryptow na pvp ? teraz w L2 na kazdym serverze znajdziesz jedno i drugie wiec sklej jape XD #!$%@? polaczek narzeka ze na klasyku botow duzo, no i co z tego XD nie czaje motywu w #!$%@?, pvp na klasyku jest non stop
@heheszeg: 46 lvl HE. 5 botów? No cóż, powodzenia życia w tym śnie ;). Nie wiem co masz z tymi "polaczkami", jakiś twardy kompleks w Tobie siedzi.

PS. Miałem swoją adrenalinke jak każdy o zdrowych zmysłach na classicu, tylko romantycy próbują tam klepać z ręki.
@blacktyg3r: dzieciaku ty chyba nie wiesz do kogo piszesz XDDDDDDDD
w ogole jak mozna grac archerem na klasyku XDD o #!$%@?. to juz chyba byl wolal grac spoilem tak jak 80% polskiego community na klasyku XD