Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak odpowiedni odwet za niekonsekwentne działania administracji. Bany się posypały, a w zamian świetna zabawa w niszczenie czyjegoś życia. Jak mam nazwać wyśmiewanie w taki perfidny sposób jednej osoby przez wszystkie? Wiecie czemu tak robicie? To jest najłatwiejsze nabijać się z kogoś w internecie, czyścić wykopalisko. Mogliście włożyć w to więcej wysiłku, przestać dodawać znaleziska, wykopywać, zakopywać, komentować, zrobić sobie przerwę trwającą, dzień, dwa, tydzień od serwisu, pisać na kontakt z opisem sprawy, załatwić wszystko dyplomatycznie. Taka jest prawda, poczuliście krew i nic innego się już nie liczy. Widocznie takie działania, które sam uznałbym za odpowiednie na tę sytuację nie są wystarczająco zabawne. Mam tylko nadzieje, że nie wydarzy się nic czego byście później żałowali i zwalali winę na całą resztę osób, która przecież tylko śmieszkowała razem z wami.

#przemyslenia #dajciespokoj #wystarczy #zenada #gdzietulogika
  • 8
@Krs90: Tak zdecydowanie lepiej naskoczyć na jedną osobę i nie wpaść na to, że już wystarczy. Pisałem co mogliście zrobić i co bym poparł ale wy wiecie lepiej. Wam się tylko wydaje, że to jest niewinne śmieszkowanie, a pastwicie się na dziewczyną bez litości.

@Kamzel: Pomyliłem serwisy dlatego, że nadal wierzę, że jest tutaj sporo osób kierujących się rozsądkiem?