Wpis z mikrobloga

Słowem wstępu, uwielbiam pesa i gram w niego odkąd pojawił się na ps1, ale do rzeczy. Podjarałem się MyClub'em i nawet dość dobrze mi szło, czas przeszły nie jest tutaj użyty przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ta gra #!$%@? dobiera przeciwnika to ja sił nie mam. Niby dopasowuje rating, super, ale co z tego jak w czasie szukania dochodzi do zwiększenia zasięgu o 300 w jedną bądź drugą stronę, bo co za różnica ? Kurtuazja, no super pomysł, zajebisty, i tak dostaniesz kogoś z oceną C. No i na końcu moje ulubione #!$%@?, team strenght, podzielone bagatala, aż na 5 różnych poziomów! No normalnie całkowity brak różnicy w składach przy tej samej sile ( ͡º ͜ʖ͡º). Typek w składzie Neymar, Robben, Krychowiak, Neuer, Bale itp. ma siłę 3, a dlaczego? A no bo na ławce posadził sobie ziomeczków ze z overall skill poniżej 55, to tak strasznie obniża jego siłę drużyny że ja #!$%@?. Pytanie mnie nachodzi po co właściwie są te dywizje, i tak gram przeważnie z ludźmi z 3-4 dywizji będąc na 7-8. Czuję się jakby Konami wsadziło mi #!$%@? w gardło i śmiejąc się krzyczało " FAIR PLAY DZIWKO, CIESZ SIĘ ŻE W OGÓLE MASZ PRZECIWNIKA". A z innej beczki, powinni zmienić nazwę gry na Pro Establishing Simulator lub MyLoadingScreen.


#pes #myclub #pes16 #gorzkiezale
  • 7