Wpis z mikrobloga

Hej

Szukam sobie jakiegoś zegarka na wiosnę/lato do codziennego użytku. Nic wyszukanego, ot jakiś żeby był, ale też żeby w miarę wyglądał.

Raczej celuję w Aliexpress or sth, nie chcę wydawać miliona monet. Znalazłem coś takiego tajemniczej firmy MEGIR:

http://www.aliexpress.com/item/Megir-New-Chronograph-Men-s-Watch-Top-Brand-Luxury-Analog-Date-Quartz-Watch-Casual-Sport-Watch/32435839953.html

21$ czyli ok 84zł, do przeżycia. Miał ktoś może do czynienia z tymi zegarkami? Głównie chodzi mi o to czy małe tarcze działają normalnie czy są bo są? Na necie ciężko znaleźć jednoznaczną opinię, oceny głównie pozytywne i tylko kilka mówi, że nie działają więc nie wiem czy to po prostu ignorancja ludzi czy im to nie przeszkadza. ;)
#zegarki #aliexpress
  • 11
@Krupier: Mam ten zegarek na skórzanym pasku i polecam w tej cenie. Małe tarcze działają normalnie, mam kilka miesięcy go i nic się z nim nie dzieje. Jakby co to w Polsce masz go za 99zł na allegro, zawsze to jakaś gwarancja/reklamacja jeśli potrzebujesz tego.
@Krupier: No sprzedawca w Polsce normalnie mi wystawił paragon, więc masz te 14 dni zwrotu bez podania przyczyny i do tego 24 mies rękojmi. Nie wiem czy na ali będziesz miał lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)