Wpis z mikrobloga

@zimny_stolec: Ja nie mam "buludupy". OP jest po prostu mało śmieszny.

Druga sprawa ze tak krzyczycie, że prawaki spamują patriotycznym gównem a pół gorących #!$%@? śmieszkami z żółnierzy wyklętych.

Sam nie jestem wielkim patriotą ale wyśmiewanie się z tego jest słabe. Śmiać sie można ze wszystkiego, nawet z niepełnosprawnego dziecka ale wartość moralną tego czynu sobie oceń sam.
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: Bolec, stolec czy jak Ty tam masz - gdzie napisałem, że wyśmiewanie dziecka jest ok?

Wręcz przeciwnie podkreśliłem jak wątpliwe moralnie to jest. Tak samo wątpliwe jest wpychanie się miedzy ludzi o danych poglądach i obśmiewanie ludzi których oni szanują.

Jak idziesz do kościoła to nie zaczynasz sypać artów o papieżu, na zlocie ateistów nie mieszasz z gównem Dawkinsa. To jest zwykła kultura osobista - bo oczywiście możesz zrobić
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: Być może masz racje. To raczej niegroźny, może dla kogoś zabawny post. Ale w zalewie pogardy dla historii i obśmiewania na wykopie ŻW to troche niesmaczne. Cóż co kto lubi ale OP wyśmiewając świadomie naraża się na ataki.
  • Odpowiedz
@Surykot: Rasistowskie żarty o żydach i czarnych? OK, spoko. Śmianie się z papieża codziennie w okolicach 21:37? OK, spoko. Ofiary smoleńskie? No ok, dobry temat do żartów. Obsmarowywanie Lecha Wałęsy? Hehe, przecież to bolek donosiciel, nic się nie stało. Żołnierze wyklęci? TO NIESMACZNE, BIEDA UMYSŁOWA, USUŃ TO, DZIĘKI NIM ŻYJESZ W NORMALNYM KRAJU.

Nie rozumiem, jak głupi obrazek z żabą i napisem "ŻOŁNIERZ ZAKLĘTY" można odbierać z takim oburzeniem, "zniesmaczeniem"
  • Odpowiedz