Wpis z mikrobloga

Rozumiem opór przeciwko nieuzasadnionym działaniom administracji. Sam nawet założyłem konto na strimsie i rzeczywiście nie wygląda źle. Czy nie potraficie się ogarnąć i dojść do wniosku, że już wystarczy. Macie czego chcieliście, zmieszaliście dziewczynę z błotem na wszystkie możliwe sposoby. Pomyślcie też o tym jakie to uczucie zostać w taki sposób potraktownym. Czy to wszystko co miało miejsce nie jest już wystarczającym linczem? Do tego te wieczne pretensje naczelnych śmieszków, narzekanie na poziom wykopu. Jeśli chcecie zmienić wykop na lepsze to wypada zacząć od siebie i samemu dać dobry przykład.

#przemyslenia #cozwamiwykopie #zenada
  • 5
@UlfNitjsefni: Mam sentyment do tego serwisu. Ładnie brzmi nazywanie użytkowników wykopowiczami, a w strimsie to sam nie wiem. Do tego brak aplikacji mobilnej co jest dla mnie bardzo ważne.

@merytorycznie_niepoprawny: Myślę, że każdy to widzi ale wiele osób lubi takie śmieszkowanie i mają problem gdy ich starą gwardię spotykają bany.
@BystryBlondyn: wszystko jest śmieszne, ale z umiarem. Żart powtarzany kilkukrotnie już nie śmieszy, więc po co to robić? Z resztą, osoba wrzucająca link do tych fotek powinna wykazać się odrobiną empatii i pomyśleć co by zrobiła jakby ktoś wywlekał takie rzeczy na publicznym forum. Co do sentymentu, odwiedzam codziennie ten serwis od łądnych paru lat, ale widocznie dzieciarnia, która w weekendy woli cały dzień siedzieć i cisnąć beke z tak przyziemnych