Wpis z mikrobloga

I jak wrażenia po pierwszym weekendzie grania? Mała ankieta z tej okazji :)
#eu4achievementchallenge

The journey begins.

  • Gram Wołoszczyzną 18.5% (5)
  • Gram Mołdawią 11.1% (3)
  • Gram już Rumunią 7.4% (2)
  • Nie zacząłem jeszcze grać. 63.0% (17)

Oddanych głosów: 27

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reste:
Owszem. Ja sam zacząłem dziś o 7 rano i pograłem 45 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 tygodnie to rozgrywka może i zajęlaby, ale przecież mało ludzi ma tak, że może w każdej chwili zacząć i poświęcić kilka godzin.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: idźcie, panie. Z 5 razy restartowałem, by wtrafić się w jakiś dobry scenariusz... w końcu udało mi się złapać sojusz z PL i mocną Albanią, wojna z Kebabem cudem wygrana... nie dostałem ani prowincji. A w międzyczasie PL walczyło z Węgrami, zjadając mi najlepsze kierunki ekspansji.

Na jakim paczu gracie? Wszyscy polecają, by się z Serbią wiązać, ale te łajzy pierwsze co robią, to mnie na rywala biorą. A
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Wydaje mi się, że nie będzie to takie trudne. Zadziałało od drugiego razu (w pierwszym pospieszyłem się w wojnie z Ordą). 2 x przemarsz, wojna z Riazaniem bez CB, wasalizacja, ekspansja w upadającą Ordę, sojusz z PL, używanie jej jako młotka przeciw Moskwie i Węgrom. Ekspansja w Krym. Poza 1200 dukatami zadłużenia, wydaje się że wszystko jest pod moją kontrolą. Wystarczy tylko wypuścić Polskę na Turków, a potem znaleźć
A.....t - @Ragnarokk: Wydaje mi się, że nie będzie to takie trudne. Zadziałało od dru...

źródło: comment_c7sjgw7UGduqH48ZOk3pVoBcWWaMfHSO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz