Wpis z mikrobloga

Targowica wciąż manipuluje.
Zobaczyłem w gorących wpis bojownika #neuropa i #kod oskarżający TVP o manipulacje przy relacjonowaniu marszu. Patrząc na zdjęcie stwierdziłem, że jeśli to prawda, to faktycznie TVP leci w kulki. Ponieważ mam rozum i godność człowieka, wyrażoną w braku zaufania do ludzi z tęczowym avatarem, postanowiłem sprawdzić jak było naprawdę i pooglądałem wczorajsze wydanie wiadomości na stronie TVP. Poniżej kilka kadrów z materiału.

Okazuje się, że targowica zrobiła manipulatorski obrazek, który rozprzestrzeniają w internecie, żeby przekonać, że to TVP ogłupia ludzi, a nie oni.

#bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz keyah - Targowica wciąż manipuluje.
Zobaczyłem w gorących wpis bojownika #neuropa i ...
źródło: comment_ew0OkPgk5kJ61tCF5Ccwzj9TOsopwiOo.jpg
  • 11
@keyah: byłem, widziałem osobiście i bekę cisnąlem. Jak potem zobaczyłem że niby kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy ludzi, to prychłem srogo - tam było tyle ludu, co na średniej wielkości koncercie. Tłumów ogółem zbytnio nie było.
@Chaczins: Dzisiaj czytałem, że organizatorzy podają 200 tys. a Policja 15 tys. Napisali, że bardzo ciekawe jest to, że do tej pory Policja NIGDY nie podawała takich informacji. xD Oczywiste zatem, że Kaczor kazał podać :D
@keyah: Stary, 200 tysięcy to byłoby pół Gdańska zapchane ludem. 200 tys - wiesz jaka to masa ludzi? Tam praktycznie po za ścisłym centrum nic sie nie działo, nic nie było widać. Przy 0,2 mln jadąc z Oliwy to widziałbym ich chociażby w tramwajach, autobusach, cokolwiek - a ja dopiero w centrum obczaiłem jak tramwajarz podał info, ze pojedzie inaczej bo jakies manify. Wyskoczyłem z tramwaju, mówie - bedzie mordobicie a