Wpis z mikrobloga

Do Abs'u 90^ tak jak polecal producent.
Przy dluzszym drukowaniu element puszcza sie stolu i ciagniety nitka filamentu fruwa jak kosmonauta #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lub w pewnym miejscu wydrukowany element puszcza i przez to sie odgina : /
  • Odpowiedz
@Bsky: Nie wiem jak ta Twoja taśma, ale niebieskie tasmy odchodzą przy dużych wydrukach, ich klej nie wytrzymuje takiej temperatury. Przyklejenie taśmy do szkła za pomocą dodatkowego kleju czasami działa, czasami puszcza, więc loteria.
  • Odpowiedz
@Bsky: Nie wiem jak ta Twoja taśma, ale niebieskie tasmy odchodzą przy dużych wydrukach, ich klej nie wytrzymuje takiej temperatury. Przyklejenie taśmy do szkła za pomocą dodatkowego kleju czasami działa, czasami puszcza, więc loteria.


@ide_na_pszyre: Taśma do szkła? To jakbyś słodził cukrem miód. Albo czyste szkło, albo taśma (na aluminium czy co tam kto tam), albo szkło pomaziane sokiem z abs lub klejem w sztyfcie...
Taśma OD SZKŁA
  • Odpowiedz
@hrumque: nie trzyma mi się za dobrze wydruk abs na samym szkle z sokiem, więc testowałem inne rozwiązania. Taśma czasami działa, ale jak pisałem nie jest to pewne rozwiązanie i go nie polecam. Póki co najpewniejszy był buildtak, szkoda ze taki drogi
  • Odpowiedz