Wpis z mikrobloga

@Runajod: Myślę o sprzedaży konsoli ps4 a za pieniądze z transakcji chciałbym kupić jakąś kartę graficzną i trochę ramu do mojego pieca. Czy taki deal mi się w ogóle opłaca? Bo jakby nie było to jest fajna konsola ale ceny gier to przegięcie zwłaszcza, że gdy nie chodzą w 60fpsach. Dodam, że w ogóle nie znam się na komputerach tylko gram czasami gierki ale piec nie wyrabia na dragon age 2 więc trochę smutek. (,)

#cebuladeals #komputery #konsole #januszebiznesu #pomocy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupując PC do kosztów gier doliczyć trzeba rozbudowę komputera bo za 3 lata te 30 fps może być problemem


@xsiekierax: Przecież to zależy od komputera. Np. sprzęty za 2,5k sprzed 3 lat wciąż są lepsze od konsol. Już nie wspominam o droższych. Wszystko zależy od tego jaki OP ma komputer i ewentualnej modernizacji.
  • Odpowiedz
fajna konsola ale ceny gier to przegięcie


@Runajod: kup PS3. Ja z tego powodu nie mam zamiaru się póki co przesiadać na PS4. PS4 będzie nieopłacalna w zakupie jeszcze przez około 2 lata. Opcja trzecia, to sprzedać PS4, kupić PS3 i za resztę kasy nakupować gier, ewentualnie ulepszyć PC. Przy cenach w PL, kupowanie PS4 za 1200-1400zł, gdzie gry zaczynają się od 100zł +, to nieporozumienie. Chyba, że ktoś koniecznie
  • Odpowiedz