Wpis z mikrobloga

Patrzę sobie na te wszystkie afery z #twbolek okiem bezstronnego widza (choć oczywiście swoje zdanie mam) i zauważyłem jedno - w tym przedpołudniowym wywiadzie został ukazany stosunek głównych mediów do wykopu. @lechwalesa nazywa użytkowników prostymi ludźmi, a czasami wręcz za prostymi, ale w ogóle nie łapie sarkazmu oraz ironii jakie pojawiają się w komentarzach pod jego wpisami, choć idiotów też nie brakuje. Jednak wracając do tych dziennikarek to posłuchajcie jaki mają pretensjonalny ton mówienia "dlaczego na tym całym wykopie, a nie z nami pan rozmawia" bo dla nich wykop to podportal dla podludzi, którego nie należy brać na poważnie, jakiś tam nic nie warty czat.
Szkoda tylko, że wśród tych mediów niemal wszystkie korzystają z wykopu jako jednego z pierwszych źródeł informacji,
bo jak wiadomo łańcuch działa w ten sposób reddit --->wykop ---->onety, wp, tvn, polsat, tvp i cała reszta. Wśród całej masy ludzi wypowiadających się tu znajdzie się wielu idiotów to fakt, ale są też osoby o niesamowitych pasjach i wiedzy (tworzące często treści na główną), od których można się dużo nauczyć.
Dla mnie połączenie reddit+wykop, mimo wielu wad, z odpowiednio wyczarnolistowanymi tagami i osobami to zupełnie wystarczający substytut TV, a tej już niemal nie oglądam od dobrych 7 lat.

#media #wykop #oswiadczenie #takaprawda