Wpis z mikrobloga

#apple #ios

iPhone 6S, po 2 tygodniach używania wyskoczył mi martwy pixel, co mam zrobić? zanieść to do ispot czy do operatora (Play)? Dzwoniłem do iSpot i powiedziała mi babka że oni muszą to najpierw rozpoznać itd więc zostanę bez telefonu przez 9 dni -_- to jest jakaś kpina,myślałem że oni to odrazu wymieniają....
  • 19
@siedge: Jeśli sprzedawcą był Play, to zanosisz do nich i żądasz wymiany na wolny od wad egzemplarz. Czekasz max. dwa tygodnie niestety. Play żeby się wymigać, musi udowodnić Ci, że to ty zrobiłeś ten bad pixel. Aha, jeszcze jedno - przy oddawaniu telefonu obowiązkowo żądasz dwóch kopi potwierdzenia, że telefon nie ma żadnych uszkodzeń, wgnieceń, zalań, zadrapań, oraz że się włącza i normalnie działa. Powodzenia!
  • 0
@Sebaall: a jest w Polsce jakiś? Bywam czasem w Niemczech ale następny raz będę dopiero za miesiąc albo dwa wiec nie warto czekać...
Nie wiesz czy oni wymienia ekran, bedą chcieli mi dać refurba czy zupełnie nowy telefon?
  • 0
@airdong: myślałem ze mi wymienią od ręki ten telefon, tak jak na zachodzie, ale zapomniałem ze nie jesteśmy na zachodzie, realia mnie sprowadziły na ziemie ;P