Wpis z mikrobloga

skoro co drugi wrzuca to i ja. Oświadczenie winnuxa!!!1!1!!!

Witajcie mikroblogerzy! Jak sami widzicie, perm. Za co? Rzekomo za manipulowanie głosami. Rzecz w tym, że do manipulacji głosami nie doszło! Mój post miał za zadanie stworzenie znaleziska, a nie manipulację, bo nikogo nie namawiałem do wykopywania znaleziska. Nie zdążyłem nawet wrzucić mikroreklamy znaleziska – wrzuciły ją już 3 osoby, dzięki czemu znalezisko zostało wykopane w błyskawicznym tempie. Administracja prezentując swój wysoki poziom zablokowała znalezisko jako duplikat (nigdy wcześniej czegoś takiego nie było), a wykopujących zbanowała – za co? Za postulat o usunięcie moderatora ze stanowiska? Nawet nie mam kontaktu z innymi wykopowiczami poza wykopem, więc nie było mowy o jakiejkolwiek manipulacji. Widzę, że administracja stosuje metody SB przeniesione na Wykop – tak jak kiedyś Polacy walczyli o wolność i demokrację, usunięcie za stanowiska Jaruzelskiego, i byli przez tajne służby wiadomo jak traktowami - tak właśnie zostaliśmy potraktowani my walcząc o usunięcie Elfika ze stanowiska. Czy na Wykopie użytkownicy nie mają prawa głosu – na to wygląda. Według mnie wszystkie te bany są niesłuszne, bo nikt głosami nie manipulował (pewnie chodziło tylko o pretekst do bana) i o odbanowanie nas będę postulował na kontakcie. Jeżeli dalej chcecie siedzieć w serwisie, gdzie administracja sami widzicie jak działa – proszę bardzo. Ja was jednak zapraszam do usunięcia konta żeby pokazać administracji co o niej sądzicie, i zaprosić na, nie sądziłem, że kiedyś to powiem, strimsy – po pozbyciu się Platyny serwis unormował się, a elfiki można tam wrzucać do woli. Dzięki za wszystko, jeżeli nie zostanę odbanowany to nie mam zamiaru zakładać tutaj nowego konta, można się ze mną kontaktować na strims.pl (winnux8) lub na ask.fm/winnux. Wiwat polegli! Witam rewolucja!
  • 1