Wpis z mikrobloga

@methanex: niestety albo cena z kosmosu albo totalnie nie trzymaja sie w uchu.

@Zwanek: zdecydowanie, to najlepsze sluchawki jakie kojarze - mozna je kupic osobno? po krotkich poszukiwaniach nie widze tego samego modelu ktory mialem z SG4

@przech: jesli nie jakosc to co?

@D4kai: powiedzmy, 100 zl - choc nie wykluczam wiekszej, jesli rzeczywiscie wytrzymaja z rok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Karoleer: Kupić osobno na pewno można, tyle że sam też nie za bardzo znam nazwy modeli. Generalnie te od SG3 też były niczego sobie, więc możesz brać w ciemno jakbyś jakieś znalazł.
Jeśli jakimś cudem allegro nie wypali, to zawsze możesz spytać w salonie.
  • Odpowiedz
@przech: jesli nie jakosc to co?


@Karoleer: To, że o nie nie dbasz. Używaj tak żeby nie łamać kabla i przechowuj ładnie zwinięte. Ja mam od wielu lat creative ep630 i tylko raz mi zaczęły przerywać z powodu złamanego kabla przy wtyczce. Wymieniłem wtyczkę i działają dalej.
  • Odpowiedz
ep630 - bardzo udany model :)


@wonsz_smieszek: Ja tam nie wiem czy udany, wyglądają tak samo jak wszystkie inne dokanałówki i grają pewnie też tak samo. Jakość dźwięku taka sobie ale do tramwaju albo na trening się nadają.
  • Odpowiedz
@Karoleer: Jakie słuchawki w końcu kupiłeś?
Ja właśnie dostałem K&M KM108 i powiem szczerze, że o wiele lepiej słuchało mi się muzyki w słuchawkach od Galaxy S4. Dzwięk był czystszy i mnie rażący w uszy, do tego niskie tony dość uwydatnione. Tutaj takie to trochę płaskie wszystko jest i wszystko brzmi, jakby było mocno skompresowane.
  • Odpowiedz