Wpis z mikrobloga

@RomeYY: chyba jak porównujesz apartament w Gdyni z kamienicą w Gdańsku królu :D Ceny na wynajem jak i kupno sięgnęły cen z Warszawy. Dla porównania wynajęcie powiedzmy pokoju w średnim stanie w Gdyni to koszt 550 ze wszystkim. W Gdańsku to już koszt 700 zł. Kupno mieszkania to różnica dziesiątek tysięcy w zależności od lokalizacji i standardu.
@pr0mateusz: sprawdz ceny w takich dzielnicach jak Orlowo, Redlowo, Wzgorze i porownaj do Zaspy czy Przymorza, powodzenia :) Gdynia zawsze byla drozsza o okolo 1k na metrze ksieciuniu
@Stefanson: Wyprowadziłem się z Gdyni do Gdańska skuszony ofertą pracy. Wróciłem po pól roku. Komunikacja tragedia, wieczne korki, tramwaje. Z Motławy śmierdzi padniętą mewą na pół miasta. Do większego lasu kawał drogi. Ludzie to takie trójmiejskie warszawiaki. Pół roku zmarnowałem w tej poniemieckiej norze.

Ps. Co można fajnego kupić w Gdańsku?

ludzie: Gdańsk

atmosfera miasta: Gdańsk

imprezy: Gdańsk

komunikacja: Gdańsk

ciekawe miejsca: Gdańsk

praca: Gdańsk

no #!$%@? wszystko na korzyść Gdańska


@Stefanson: żenadłem xD poza starym miastem Gdańsk nie ma wiele do zaoferowania. Oliwa spoko, szczególnie lasy do Osowej. chyba, że kogoś jarają falowce na zaspie xD jak ktoś lubi sebów to idealne miasto.

Arka Gdynia #!$%@? świnia


@Czipsu: masz 5 lat gimbie? oryginalny humor ( ͡° ͜ʖ ͡