Wpis z mikrobloga

Hej. Graliście w Firewatch? Napisałem o swoich przemyśleniach po grze. Do poczytania i komentowania: Dlaczego Firewatch niszczy gry fabularne?
PS: Na smartfonie, albo przeglądarce innej niż Chrome mogą nie działać dobrze polskie literki (inna czcionka niż reszta). Wybaczcie, ale jeszcze tego nie naprawiłem :/ Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić jak najszybciej
#gry #firewatch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gretzky: Gra i ta historia są po prostu świetne! Ogromnie mi przykro z powodu niewykorzystanego potencjału twórców (w tej produkcji), ale mam nadzieję, że tak totalnie go nie zmarnowali i dostaniemy coś nowego z tak zajebistym voice actingiem i nawet tą samą grafiką... Tylko inna historia, nawet w tym lesie, ale inna (dłuższa, nawet tak samo liniowa, ale dłuższa! :c). Tak jak Ty, nie mogłem na początku zrozumieć, o co
  • Odpowiedz
@Gretzky: "Sandbox przedstawiony w grze jest naprawdę spory" - to nie jest sandbox, a sam las jest raczej na prawdę malutki, a nie spory.
Znajdujemy tajemnicze zamknięte przejścia - jakieś inne poza tym w jaskini?
do których nie można się dostać, ogrodzone tereny - jest inny ogrodzony teren od tego głównego w fabule?
Też mnie rozczarowało zakończenie, ale chociaż udało im się świetnie oddać to, co czuł bohater. Początkowo po
  • Odpowiedz