Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki, jak mnie to wszystko #!$%@? #!$%@?ć z nudów można, ale na chwilę krótki wstęp.

Jestem sobie w #studbaza na wykładach z bazy danych, programowania strukturalnego i niczego nie rozumiem. No #!$%@? ten #!$%@? gdy jesteś głuchy ale nie migasz xD (#wygryw) nauczyłeś się mówić i komunikować z ludźmi ( ͡ ͜ʖ ͡) (wow szacuneczek). Spoko, I ptoki za płoty 1 semestr zaliczony, bo to czysta matma to z liceum umiałem, a jak nie to się z e-trapeza ogarniało (nawet nie wiem co tam Krzysio tłumaczył xD wystarczyło mi bym śledził jego zadania i rozwiązywal, było tak fajnie o jasno wyjaśnione, jak dla dziecka). Teraz II rundka, 2 semestr, a tu #!$%@? wykladowcy po 50-70 lat, którzy szepczą. Spoko zaczynamy ćwiczenia, a tam tylko polecenia "rób to, a potem sramto" wykładowca coś tłumaczy ja nic nie wiem, no ok nie wnikam, zadam tylko pytanie, bo muszę być pewny by przy jakimś głupim zaliczeniu i ich regulaminie nie było inby, efekt - paczenie się jak na debila i otrzymałem odpowiedź którą pewnie i tak nie zrozumiałem, bo tak seplenią, że #!$%@? mać.

A wykłady? A na wykładach to jest jakaś treść "BAZA DANYCH CO TO?" , no i #!$%@? wykładowca tłumaczy, a ja nie mogę się połapać kompletnie nie wiem o co chodzi, kurde tak siedzę ja tych studiach i się nudzę, marnuje i dziwne #feels gdyby nie te pieprzone "wymagania" czy tam listy obecności robiłbym coś innego, rozwijał się, a zamiast tego marnuję 3x więcej czasu (,)

studia to jakaś parodia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #gorzkiezale #studbaza #takietam
  • 6
@kw401 lubię informatykę, robię czasem gównoprojekty itd. Czemu wybrałem infe? ponieważ nie cierpię fizycznej pracy, kompletnie się nie nadaję do tego, a po za tym nie wiem czym mógłbym się zajmować przez wzgląd na głuchotę, dlatego też, wybrałem infę, bo nie potrafię dogadać się z człowiekiem przez telefon, a w tej branży jest o tyle dobrze, że mogę po prostu pisać maile.
@mrjeszek: jak nic nie ogarnieszto bedziesz jak 90% osob na informatyce - przyszli bo lubia grac na komputerze.. i nic nie ogarniaja bo sie nie ucza. albo zaczniesz sie uczyc sam w domu albo rzuc te studia prosze ja cie bardzo